Září podle hvězd: Konec léta přinese harmonii, vášně ale neutlumí

Předpověď hvězdopraveckých karet se nemýlí.
foto: Everton Vila

Druhý srpnový úplněk ve Vodnáři nastolil zcela novou energii a řád. Dařit se bude všem, kteří v sobě dokážou najít dost sil ke zvládnutí svých emocí. Nastávající období bude plné nových příležitostí. Ne nadarmo se první září s oblibou přirovnává k Novému roku. Z astrálního pohledu je vlastně mnohem vhodnější a důležitější pro rozjetí nových projektů i hledání nových lásek.

Začátek září přinese tu správnou harmonickou vlnu, která je nezbytná pro celkové uklidnění situace a rozvahu, co dál. Zejména zemní znamení (Panny, Býci a Kozorozi) dostanou do rukou obrovskou šanci splnit si svá tajná přání a rozjet vše, o čem dlouho přemýšlí. Právě teď je ta pravá chvíle!

A co čeká jednotlivá znamení podrobněji? Astroložka a vědma Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvlášť. A zde je její předpověď.

Panna (23.8. až 22.9.)

Každý rok se to opakuje, ale letos to přijde s dvojnásobnou silou. Období kolem vašich narozenin je z hlediska vesmírných sil tím nejdůležitějším obdobím z celého roku. A to, jak si vše nastavíte, vás ovlivní na dlouhé měsíce dopředu. Harmonii k životu bytostně potřebujete a té teď kolem vás bude opravdu hodně. Využijte ji. Je ideální čas udělat si pořádek – doma, v duši i v celém životě. Oprostěte se od všeho, co už pozbylo významu, ztratilo svou funkci nebo je jednoduše bez užitku. Ať už to jsou staré knihy, nefunkční vztahy či práce, která vás k smrti nebaví. Nový začátek je tu, ale musíte mu udělat prostor, aby mohlo přijít to nové, hezké a plné naděje.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Říkají o vás, že o věcech moc dlouho přemýšlíte a neumíte se rozhodnout, ale vy dobře víte, že to není pravda. Jen vše neventilujete a hodně myšlenek si necháváte pro sebe, proto vám druzí občas nerozumí. Ale když něco chcete, jdete si za tím až s buldočí vytrvalostí. A té se právě v září bude dařit s nebývalou silou. Ve hře jsou možnosti na splnění všech plánů, hlavně těch dlouhodobých. Ke slovu se dostane i vaše přirozené diplomatické jednání, uklidníte nějaký spor, nejspíš v rodině, ale může to být i v pracovních kolektivu. Rozhodně mezi lidmi, kteří vám jsou hodně blízko. Jediné, co trochu zanedbáváte je zdraví, rozhodně si dojděte na všechny dlouho odkládané kontroly, pro klid váš i vašich nejbližších.

Štír (24.10. až 22.11.)

Nemáte to věru úplně lehké, zejména kolem financí teď nebylo úplně šťastné období, že? Ale to se spraví. Vidím tu možnost nějaké nečekané finanční injekce, možná dědictví nebo výhra. I výraznější zvýšení platu by to mohlo být. Pokud ukrotíte svou trochu divokou povahu a emoce, uklidní se i situace doma. Nezadané čeká setkání, která možná nebude osudové, ale o to příjemnější. Dost pravděpodobně se vám ozve dávný přítel, nebo někdo, koho jste dlouho neviděli a může se z toho vyklubat i těsnější vztah. Volba v lásce není lehká, ale přizvěte i rozum. Občas se vyplatí slevit ze svých nároků a přijde něco, co jste už vůbec nečekali. Jen tomu dejte šanci. Září vám ji rozhodně nabízí.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Váš současný život ovlivní nějaká cesta. Ať už fyzicky, ve hře je výlet, pravděpodobně spojený s prací, nebo mentálně. Osud vám nabízí možnost vyrovnat všechny staré dluhy a zažít úplně od znova. To se týká především vztahů. Ty nefunkční nechte ze svého života odejít, jen tak mohou přijít jiné, lepší. Takové, které vás naplní radostí. Pokud ale máte pocit, že by stálo za to o partnerský či kamarádský vztah ještě zabojovat, udělejte to. Naše podvědomí je mnohem moudřejší než bdělé vědomí, které jen analyzuje a plete do toho přání a touhy. Vnitřní hlas je moudrý a pokud vám radí pokusit se o nápravu, ví dobře, co dělá.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Každá rodina potřebuje někoho, kdo ji drží pohromadě. A pokud si občas kladete otázku, proč to musíte být pořád jen vy, odpověď je jednoduchá. Nikdo lepší není. To, co je pro vás úplně přirozené, by jiní nezvládli, takže vám tahle role prostě zůstane. A je to tak úplně v pořádku. V práci občas upadáte do stereotypu, který vás trochu ubíjí, ale září by mohlo přinést nečekané nabídky. Zvažte je. Je přirozené, že se vám nechce do rizika, ale tentokrát by se to mohlo vyplatit, štěstí je na vaší straně. To se týká i zdraví, jen si dávejte pozor na dostatečný odpočinek, který máte tendenci zanedbávat. Baterky ale potřebuje dobíjet nejen telefon. Chcete přece fungovat ještě hodně dlouho.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Tady se někdo má. Vy se v září můžete těšit na opravdovou sklizeň své píle a pracovitosti. Vše vám půjde od ruky, co si umanete, to se podaří. Dokážete vyjednat nemožné, až se zdá, že jedete na neskutečně pozitivní vlně. A ono jo, jen kdybyste se přitom trochu rozhlíželi i okolo. Není na blízku někdo, komu moc pozornosti nevěnujete? A přitom by si to dost zasloužil. Ani v nejmenším si nikdy nepostěžuje a je poblíž vždy, když to potřebujete. To ale nemusí být navždy. Vztahy, o které nepečujeme, časem vyšumí. Takže, ač je vaše energie bezbřehá, zastavte se na chvilku a přemýšlejte. Nežijete přeci na pustém ostrově a zajímat se o druhé by mělo být přirozenou součástí života. I toho vašeho.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Láska, která vám už docela dlouho chybí, je na obzoru. Poznali jste svět i z té smutnější stránky, ale vesmír je spravedlivý a vše vyvažuje. Na některé věci je ale nutné si počkat. Přijdou. Jen si svá přání dobře rozmyslete, co je pro vás opravdu důležité? Vaše zasněná povaha druhé občas mate a netuší, jak se k vám přiblížit. Pomozte jim tím, že jim dovolíte vás lépe poznat. Buďte více otevření, přijměte pozvání, která v září určitě přijdou a vyjděte vstříc novým výzvám. Mile vás překvapí, jak je vlastně jednoduché navázat nové kontakty a jak moc vás to obohacuje. Co člověk vyzařuje, to se mu také vrací a ve vašem případě to platí dvojnásob.

Beran (21.3. až 20.4.)

Jednou za čas člověk potřebuje provést revizi svého života. Zastavit se a popřemýšlet, jak dál. A ten váš čas nadešel právě tohle září. Stojíte na křižovatce a možnosti se zdají dost vyrovnané. Rozhodnutí, jak dál, ale nakonec budete muset udělat. Dopřejte si čas a zapojte svou intuici. Zavřete oči, přehrávejte si jednotlivé scénáře jako film a vnímejte, jak se u nich cítíte. Tam je ta odpověď. Já vám jen můžu napovědět, že se nemusíte bát ani odvážnějších variant, hvězdy stojí při vás a energie doby přeje smělým myšlenkám. Pomoci vám může i ten, který vám stojí nejblíže. Je tím pravým, který vás chytí pokaždé, když upadnete. Možná je ten správný čas mu to říct.

Býk (21.4. až 21. 5.)

Emoce vás v následujících týdnech zcela ovládnou a vaším nejtěžším úkolem bude je ukočírovat. Navzdory své jindy klidné povaze, budete mít tendenci k hádavosti a prchlivosti. Zejména v práci raději počítejte do deseti, než něco řeknete či uděláte. Berte to jako obrodný proces, který občas potká každého. Přebytek energie se snažte vybít sportem, nejlépe v přírodě, tam vám bude nejlépe. Na druhou stranu budete v září velmi atraktivní pro druhé. Ve vzduchu je vášnivý flirt nebo i počátek vážnějšího vášnivého vztahu. I nevěra tu krouží a odolat vás tentokrát bude stát hodně sil.

Blíženci (22.5. až 21.6)

Ve vašem případě platí jediné. Konec léta, konec starostí. Všechny ty problémy a potíže, které se na vás v poslední době nahrnuly, začnou konečně mizet. Po dlouhé době ve vás zavládne mír a harmonie, která se odrazí i na vašem úsudku. Podíváte se na věci z úplně nového úhlu a mnohé se vyjasní. Nastane příznivý čas vyrovnat i všechny dluhy minulosti, ozvat se lidem, kteří na to již dlouho čekají a napravit pošramocené vztahy. Popřemýšlejte, zda tu není někdo, komu jste v minulosti ublížili a zda není ten pravý čas vše napravit. Někdy stačí udělat i malý krok, který v důsledku může odstartovat velké změny.

Rak (22.6. až 22.7.)

Příznivé okolnosti, které dovolily, aby už začátkem léta do vašeho života vstoupilo něco nového, stále pokračují. Plujete na obláčku pohody a minimálně v září to tak ještě zůstane. Co bude dál se uvidí, ale zatím tu žádné náznaky nějakých výraznějších změn nevidím. Však si to také zasloužíte. Pokud zrovna hledáte lásku, je ten pravý čas, tentokrát je velká naděje, že narazíte na toho pravého/ pravou. Stabilní dlouhodobé vztahy také čeká obroda. Po delší době k sobě s partnerem znovu naleznete cestu a začnete si na něm vážit i těch drobných maličkostí, které ve výsledku utvářejí skutečnou lásku. Držte se jí. Je vzácná.

Lev (23.7. až 22.8.)

Zapomeňte na všechny smutky, která vás během léta tu a tam pronásledovaly. Ve vzduchu je jasná budoucnost, svit hvězd a vůně květin. Pevným a neohroženým krokem kráčejte za svým cílem, tentokrát vám nebude nic stát v cestě. Jen se nedejte strhnout svou prudkostí. Občas máte ve vínku lidi kolem sebe velmi rychle až neúprosně odsoudit za to, že přemýšlejí jinak než vy. Váš bystrý a rychlý úsudek berte jako dar, který se nedostane každému, a zkuste do svého jednání zapojit více laskavosti. Na druhou stranu se zkuste méně upínat na partnera, občas ho svou pozorností a láskou skoro dusíte. Váš zájem ho sice těší, ale trošku prostoru také potřebuje.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související