Michelle Pfeiffer přiznala, jak se udržuje svěží a v kondici. Žádné tajemství prý zatím není

foto: Sony Pictures Classics

Během své kariéry získala herečka Michelle Pfeiffer Zlatý glóbus, Cenu BAFTA a tři nominace na Oscara. Přesto nemá problém si na sociální síti utahovat sama ze sebe a klidně odhalí i svou nedokonalost.

Hraní Michelle Pfeiffer jde fantasticky, ale jak sama říká, ani ona není bez chyb, přestože to tak může působit. Sympatická herečka bez váhání ukazuje svou pravou tvář, často bez make-upu a neváhá veřejně odhalit i své nedostatky. A za její upřímnost ji fanoušci milují. „Dobré ráno vespolek! Někdy máme ty nejlepší úmysly a život nám je prostě změní,“ napsala nedávno k videu na svém profilu na Instagramu.

Nemotorná kráska Michelle Pfeiffer

Už se vám někdy stalo, že jste si zabalili moc těžký kufr a při jeho zvedání si poranili záda? Možná vás uklidní, že podobná nehoda se právě nedávno stala i hollywoodské krásce. A když se s tím svěřila na sociální síti, stačilo jen pár minut, aby fanoušci pod příspěvek do komentářů pěli na Michelle Pfeiffer samou chválu.

„Včera jsem se snažila cvičit a bohužel jsem vše jen zhoršila,“ vysvětlila Michelle Pfeiffer upřímně. „Chtěla bych brzy vyzkoušet cvičení na tyči, které jsem viděla na Instagramu, ale momentálně nejsem v nejlepší kondici,“ prozradila ještě. Michelle světu klidně přizná i to, že má genetickou poruchu rukou zvanou Dupuytrenova kontraktura. Jde o onemocnění ruky, charakterizované tvorbou uzlů, které způsobují kontraktury kloubů a progresivní funkční postižení ruky. Pacient má problém hlavně s natažením prstů a omezeným úchopem ruky. Což by asi málokdo poznal.

Nejkrásnější žena bez tajemství

Přestože herečka příští rok oslaví pětašedesátku, stále patří k sexy symbolům Hollywoodu. Pyšní se titulem nejlépe oblékaná herečka a její obličej je odborníky považován za dokonale souměrný. Časopis People ji dokonce dvakrát označil jako nejkrásnější ženu světa. O věku Michelle Pfeiffer ale, na rozdíl od některých svých kolegyň, nemá sebemenší problém mluvit. V pořadu Lorraine on Tuesday se tak rozpovídala i o své kondici a stárnutí.

„Je za tím to, co ve skutečnosti nikdo nechce slyšet. Musíte jíst zdravě, sportovat a hodně spát,“ popsala, jak si udržuje mladistvý vzhled. „Vždycky hledáme něco, čím bychom oklamali běh času, ale takhle to prostě nefunguje. Když nepracuji, dopřávám si volnost. Ovšem, když nejsem před kamerou, nejím zdravě a piji víno, je to hned znát. To je celá realita. Takže mé tajemství zní, že není žádné tajemství,“ dodala.zdroj: Lorraine on Tuesday, Glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související