Herečku Anne Heche po vážné autonehodě odpojili od přístrojů

foto: Falcon

Herečka Anne Heche, která minulý týden svým vozem nabourala do dvoupatrového domu v Los Angeles, byla 14. srpna prohlášena za mrtvou. V pozdních odpoledních hodinách přišlo rozhodnutí, že bude odpojena od přístrojů.

Sympatická hvězda filmů Šest dní, sedm nocí, Krycí jméno Donnie Brasco, Psycho či Samec Anne Heche způsobila v pátek 5. srpna okolo jedenácté hodiny dopoledne vážnou autonehodu. Svým modrým vozem značky Mini Cooper vjela do obytného domu v Los Angeles a auto explodovalo. „Po nehodě byla v kritickém stavu a následně upadla do kómatu. Má závažné plicní poranění, vyžadující připojení na ventilaci a popáleniny, k jejichž ošetření je nezbytný chirurgický zákrok. V současné době je léčena v Grossman Burn Center,“ řekl krátce po nehodě mluvčí herečky pro CNN.

Daily Mail dnes ale ráno přišel se smutnou zprávou, že herečka v důsledku mozkové smrti bude odpojena od přístrojů. Na rozhodnutí se čekalo proto, že byla vedena v registru dárců orgánů. „Chceme poděkovat všem za milá přání a modlitby za Annino uzdravení. Také děkujeme zaměstnancům a skvělým sestrám z Grossmanova centra popálenin ve West Hillsské nemocnici, kde se o Anne starali,“ zní v prohlášení rodiny. Podle důstojnice losangeleské policie byla Anne Heche vyšetřována kvůli řízení pod vlivem omamných látek.

Herečka, která se narodila v Ohiu, se v 80. letech proslavila v seriálu Another World, díky kterému získala tři ceny Emmy. Mimo filmové plátno se objevovala i v televizích seriálech, jako je Ally McBeal, Plastická chirurgie či Muži na stromech.

Byla známá i tím, že v letech 1997 až 2000 žila s moderátorkou Ellen DeGeneres. Chtěly dokonce uzavřít registrované partnerství, ovšem ve státě Vermont to nebylo možné. Pár se ale nakonec rozešel a krátce na to začala žít Anne s kameramanem Colemanem Laffoonem, se kterým má dvacetiletého syna Homera. V roce 2007 se s ním rozvedla kvůli Jamesi Tupperovi, s nímž má syna jménem Atlas.

zdroj: CNN, Daily Mail

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související