Madonna udává trend podzimu. V New Yorku předvedla novou barvu vlasů. A je z toho hit

foto: Sony Music

Z newyorského týdne módy vyšlo nespočet beauty trendů, ale jeden z těch největších se zrodil přímo v první řadě mezi hosty. Právě tam usedla zpěvačka Madonna a předvedla své nové měděné vlasy. Její look se okamžitě stal hitem a obratem se jím inspirovali přední světoví kadeřníci.

Na newyorský Fashion Week se přicházejí inspirovat i slavné celebrity. Nebylo tomu jinak i na módní show návrháře Toma Forda, kam dorazila slavná zpěvačka Madonna. A jak je u ní známo, vždy ráda šokuje. Tentokrát přišla ve zcela novém looku. Zářivě měděný odstín jejích vlasů zářil do dálky a patrné bylo i to, že si vlasy nechala o několik centimetrů prodloužit.

Věčně mladá

Její účes však nevznikl jen pro NYFW. Její nová image je totiž součástí nového hudebního klipu, remixu skladby „Hung Up“ s názvem „Hung Up on Tokischa“. Video, na kterém hraje dominikánský rapper Tokischa, vychází 19. září.

Není to zdaleka poprvé, co 64letá zpěvačka experimentuje se svým vzhledem. Každopádně pro ni typická platinová blond už bude navždy spojována právě s ní. V průběhu let však vystřídala nejrůznější barvy vlasů – od bílé, žluté, modré až po černou. Naposledy si po té, co se začala objevovat ve výrazně růžové paruce, nechala svým kadeřníkem Andym Lecomptem tuto barvu ve světlých tónech aplikovat i přímo na vlasy. A polovina blondýnek celého světa ji okamžitě napodobila. Letos tedy vsadila na výraznější změnu a je dost pravděpodobné, že ji mnoho žen znovu napodobí. A proč ne, měděná je velmi sexy odstín, který omlazuje a zvýrazňuje rysy.

Experimentování s vlasy je jen jeden ze způsobů, jakým Madonna bojuje se stárnutím. „Myslím, že nemám ráda slovo anti,“ řekla už dříve v rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar. „Upřímně řečeno, je to jen slovo. Myslím, že jsme na této planetě jen na určitou dobu a naše tělo přirozeně stárne. Proces stárnutí však nemusí být negativním pojmem. Naopak by se mělo stát pozitivním slovem. Ano, všichni stárneme, ale není to o házení ručníkem do ringu – je to o oslavě toho, kdo jsme, a o tom, abychom ze sebe dostávali to nejlepší a byli tu co nejdéle.“

zdroj: MarieClaire.com, Harper’s Bazaar

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související