Na obrazovky TV Nova a Markíza míří od září SuperStar

Nejslavnější hudební talentová show na světě se vrací už posedmé.
foto: TV Nova

Castingy zahájily obě televize letos na jaře. V porotě usedne Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Vítěz si odnese 75 tisíc euro. 

Nejslavnější hudební talentová show na světě se vrací! Po prázdninách tak diváci mohou sledovat už po sedmé v řadě další pěvecké talenty i jejich silné příběhy. „SuperStar je nejúspěšnější pěveckou talentovou show v Česku i na Slovensku a pevně věřím, že v tomto nadcházejícím ročníku navážeme na úspěch minulé sezóny,“ uvedl kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

Porota je oproti předchozím ročníkům stejná, jen s tím rozdílem, že Monika si s sebou na natáčení bere roční dcerku Rumii a Patricie Pagáčová zase dceru Bibianu, která se narodila letos v květnu. A stihla s maminkou už absolvovat první rozřaďovací kola. Během prázdnin se stihlo natočit i startovací video, na něm se porotci sejdou u Habery a chystají se na přespávací party. Ovšem napoprvé natáčení nevyšlo.

Druhý pokus se už vydařil, a tak nám video prozradí, že Palo má v bytě ukrytou tajnou vitrínu s kultovními předměty. Červené tlačítko, které jeho kolegy tak dráždí, odhalí legendární džínové šortky, tričko a kytaru. Vše je dokresleno nejslavnějším hitem kapely Team Reklama na ticho.

Nova naposledy vysílala SuperStar na jaře 2020, v průměru ji sledovalo 881 tisíc diváků starších 15 let (podíl 22 %). V divácké skupině 15-54, která je pro Novu podstatná kvůli prodeje reklamy, dosáhl podíl pořadu 29 %.

Čiperní porotci

V soukromí se porotci také nenudí. Patricie Pagáčová nejen letos přivedla na svět malou dceru Bibianu, ale ještě před tím stihla vydat i společně se svou švagrovou Barborou Pagáčovou knihu Pagáč jóga.

Ani Monika nikterak nezahálela. Její fotky s malou Ruminkou zaplavují sociální sítě. Nedávno okouzlila i svým šaty, které oblékla na svatbu kamarádky Diany Kalashové.

Pokud vám jméno nevěsty připadá povědomé, nemýlíte se. Svým hlasem totiž jako devítiletá holčička uchvátila i Lucii Bílou ve finále Česko Slovensko má talent. Teprve devatenáctiletá zpěvačka si po dvouletém vztahu vzala svého snoubence Timura. A na honosné svatbě v Paláci Žofín nechyběla právě ani její dlouholetá kamarádka Monika Bagárová. 

Pavol Habera si zase užíval nejen rodinu, ale i přátele. Díky soutěži SuperStar našel ve svém kolegovi Mariánu Čekovskému velkého kamaráda. Ve chvilkách volna si neváhají ze sebe udělat navzájem legraci a fanoušci je za to milují.

To Leoš Mareš se svou Monikou cestovali po republice s projektem Staré pecky, které člověka vrátí do dob minulých. A díky sportu se i neustále udržoval v kondici. A nebyl by to Leoš, kdyby nezkusil něco opravdu netradičního.


Farářka, tenistka, krasobruslař. StarDance 2021 má nové soutěžící

foto: Česká televize

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související