Princ Harry a Meghan: NA VÁNOCE se vrací do Británie

Vrátí se nastálo?
Meghan a Harry
foto: Instagram Meghan Markle

Princ Harry a Meghan Markle jsou podle všeho připraveni vrátit se do Spojeného království. Prozatím alespoň na Vánoce. „Svátky s rodinou jsou pro mladý pár důležité. Obklopuje je spousta tradic a oba dva to v minulosti měli moc rádi,“ uvedl zdroj amerického týdeníku US Weekly. „Díky celkové nejistotě kolem pandemie koronaviru si aktuálně užívají především jeden druhého. Ale doufají, že se opět společně setkají s celou královskou rodinou.“

„Pro Harryho a Meghan je tohle setkání důležité především kvůli malému synovi. Archie totiž už hodně dlouho svou prababičku královnu Alžbětu II. i pradědu prince Philipa neviděl,“ dodal zdroj s tím, že jejich jediný kontakt je online.

Sňatkem s vnukem britské panovnice princem Harrym bývalá herečka Meghan Markle získala titul vévodkyně ze Sussexu a tím se automaticky stala členkou královské rodiny. Na život ve Velké Británii si ale podle přátel nikdy nezvykla. Což byl zřejmě hlavní důvod, proč vnuk královny Alžběty II. na počátku roku oznámil, že se s ženou vzdají svých rolí v královské rodině a začnou pracovat, aby se stali finančně nezávislými. Poté se, jak známo, Harry a Meghan přestěhovali do Ameriky.

Royal family

Další články o královské rodině

Nový film o Lady Di

I královští rodiče mají starosti jako my

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související