HUGH JACKMAN šel v nové reklamě na boty donaha…

A fanynky šílí. Bude se ale líbit i mužům?
Hugh Hackman
foto: R.M.Williams

Fakt, že někteří muži zrají jako víno, potvrzuje i oblíbený herec Hugh Jackman.

Ve svých jednapadesáti letech se tenhle sexy herec nebál své tělo zcela odhalit a v nové reklamě na australskou značku bot…. Se ukázal oblečen jen do těch bot! Ve spotu pak s humorem sobě vlastním Hugh Jackman vysvětluje výrobci, že jen plní slib a je opravdu oblečen pouze do jejich značky. A to doslova, takže na některé záběry museli tvůrci použít dokonce rozostření.

A sázka na odvahu vyšla. Většina fanynek slavného představitele Wolverina je nadšená. Ovšem zda i jejich partneři je ve hvězdách. Nezbývá než doufat, že ve snaze působit na ženy jako Hugh, začnou boty opravdu kupovat.

S firmou R.M.Williamse spolupracuje Hugh Jackman od začátku roku 2019. „Je mi ctí být součástí firmy a nosit jejich ikonickou řemeslnou botu,“ přiznal herec, který oceňuje, že obuv je vyrobena z osmdesáti procent zcela ručně.

Australský herec, producent, zpěvák a tanečník Hugh Jackman, celým jménem Hugh Michael Jackman se narodil 12. října 1968 v Sydney.

Mezinárodní uznání získal zejména za role v akčních, historických a romantických filmech. Proslul svojí rolí Wolverina v sérii X-Men, oblíbený je i díky hlavním rolím ve filmech Kate a LeopoldVan HelsingDokonalý trikAustrálie a Ocelová pěst. Že kromě herectví má talent i na zpěv předvedl například ve filmu Největší showman.

V roce1996 se oženil s australskou herečkou Deborrou-Lee Furnes. Seznámili se při natáčení australského TV seriálu Corelli. Poté, co Deborra-Lee dvakrát potratila, si adoptovali Oscara Maximilliana (20) a Avu Eliot (15).

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související