Oblíbený seriál Kukačky se na obrazovky vrátí s dalšími díly v lednu. Jak to se zaměněnými dětmi bude dál?

foto: Česká televize

Druhá řada seriálu Kukačky se během prázdnin natáčela v Hradových Střimelicích a na dalších místech v okolí Prahy. Třináct nových dílů pod režisérskou taktovkou Bisera Arichteva uvede České televize od ledna 2023.

Ani tentokrát nebudou chybět hlavní hrdinové v podání herců Marka Adamczyka, Marty Dancingerové, Sabiny Remundové, Davida Novotného či Thea Schaefera a Viktora Sekaniny. Vedle známých tváří se v seriálu představí také nové postavy ztvárněné Janou Kolesárovou, Martinem Písaříkem nebo Lucií Žáčkovou.

Kukačky 2: Co bude dál?

První třináctidílná série Kukačky sledovala osudy dvou rodin, které až po několika letech zjistí, že si z porodnice přivezly cizí dítě.

„Tentokrát budeme sledovat obě rodiny, jak se vyrovnávají s tím, co se jim stalo. Hlavní protagonisté budou bydlet v druhé sérii naproti sobě. Nebude tedy nouze o vypjaté situace, které ale samozřejmě přiměřeně doplní i humor,” řekl producent a spoluautor námětu Filip Bobiňski. Děj tak přímo navazuje na závěrečný díl první řady, kdy došlo k rozuzlení celé zápletky. Pokračování seriálu nominovaného na dva České lvy a Cenu české filmové kritiky nabídne dalších třináct epizod. Natáčení druhé série trvalo do října letošního roku.

„Myslím si, že v téhle sérii se všichni snažíme najít společnou řeč, i když se to zase úplně nedaří,“ připouští Marek Adamczyk, který tvoří seriálový pár s Martou Dancingerovou. K rodičovským rolím se před kamerou vrátili také Sabina Remundová a David Novotný. „Všichni jsme o něco starší, nejvíc je to vidět na našich chlapečcích. Malinko vyrostli, jsou divočejší, ale pořád je to v normě. A oba dva jsou chytří,“ podotýká Remundová.

Na obrazovkách České televize první sérii od ledna do dubna 2021 v průměru sledovalo 1,7 mil. diváků.

zdroj: Ceskatelevize.cz

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související