Parfém Dior J’adore Infinissime: jako šperk pro výjimečné ženy

Hledáte novou ikonickou vůni? Máme pro vás skvělý typ!
Parfém Dior Infinissime
foto: Dior

Už se stalo zvykem, že ikonické parfémy po čase dostávají své mladší sourozence. A zvědavost je vždy veliká. Budou stejně skvělí jako jejich starší bratr či sestřička?

Bude to už dvacet let, co se zrodila dnes už legendární vůně  J´adore z dílny Christian Dior. Smyslný parfém, který v sobě snoubí ylang-ylang z Komorských ostrovů, damašskou růži jasmín arabský a další nejušlechtilejší květiny. Splývavé a smyslné křivky flakonu v podobě amfory učinily z této vůně legendární a rafinovaný, který se stal legendou. Za tu dlouho dobu si ho oblíbily již miliony žen po celém světě, a tak není divu, že se dočkal už mnoha různých variací i obměn. Vždy ho ale doprovázel nádherný sexy flakon ve tvaru amfory – plný ženské smyslnosti.

Nejnovější přírůstek do rodiny Dior J’adore je Eau de Parfum Infinissime. Světlo světa spatřil letos na konci léta a všichni s napětím čekají, zda předčí svého staršího sourozence. Jaký je?

Symbolizuje ho především nekonečná exploze květin, mezi kterými dominuje růže stolistá, sambický jasmín, ylang-ylang a tuberóza z Grasse, které potrhují akcenty krémového santalového dřeva. Povědomá, ale přesto překvapivá vůně, je jako smyslná sestra slunečné J´adore Eau de parfum.

„J´adore Eau de parfum Infinissime má unikátní kouzlo, které jí dodává tuberóza z Grasse Je to bezprostřední známka silné a sebevědomé ženskosti. François Demachy, parfumér značky Dior, rozšířil kytici J´adore o obklopující tóny horečné smyslnosti s tóny santalového dřeva.

Charlize Theron
foto: Dior

Krásný parfém musí zdobit krásnou ženu

Náhrdelník lahvičky J´adore byl upraven tak, aby zobrazoval novou Infinissime Eau de parfum. Jeden řetízek po druhém vytváří ikonický Massai náhrdelník, řetízky jsou uvolněné a kloužou po lahvičce stejně smyslně, jako by smyslně klouzal po dekoltu ženy.

Tváří parfému Dior J’adore Eau de Parfum Infinissime se opět stala krásná Charlize Theron. S vyfoukanými, dozadu sepnutými vlasy a se zlatými kruhy kolem krku v několika vrstvách, připomíná její krásná tvář elegantní design flakonku parfému…

Dior J’adore Infinissime parfémovaná voda pro ženy,

100 ml 4 130Kč, 50 ml 2 960Kč, Notino

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související