Premiéra filmu Známí neznámí v lesku diamantů. Kdo zazářil nejvíce?

foto: Wandal Production Známí neznámí

Po uvolnění opatření se konečně český filmový svět může opět pyšnit plejádou slavnostních premiér. Jednou z těch nejočekávanějších bylo uvedení snímku Známí neznámí ve Slovanském domě v Praze. Dorazila na něj nejen kompletní sestava tvůrců i herců, ale i další slavné tváře z hudební a filmové branže. Která z přítomných dam měla ten nejvíc originální či nejodvážnější model?

Táňa Pauhofová

Jednou z hvězd večera se stala slovenská herečka Táňa Pauhofová, která v posledních letech jde doslova z role do role. Na červeném koberci se ukázala ve velmi jarním svěžím modelu, který sice neodkrýval její přednosti, ale podtrhl její křehkost a půvab.

Táňa Pauhofová

foto: Wandal Production Známí neznámí

Anna Kadeřávková

Herečka a influencerka Anna Kadeřávková na sebe ráda upozorňuje. Přesto i tak zůstává za všech okolností elegantní. Její bílé šaty odhalovaly krásně dlouhé a štíhlé nohy. Těsně před premiérou si je vyzvedla u značky Poner. K tomu zvolila diamanty od ALO Diamonds v hodnotě čtyř milionů. Na slavnostní premiéru filmu Známí neznámí ji doprovodil její přítel, youtuber Daniel GoGo Štrauch, který se nedávno vrátil z Dominikánské republiky, kde působil v pořadu TV Nova Survivor.

Anna Kadeřávková s partnerem

foto: Wandal Production Známí neznámí

Gabriela Partyšová

Sympatická moderátorka TV Nova Gabriela Partyšová nechala tentokrát doma svého syna Kristiána a vyrazila s kamarádkou. Na červený koberec, jako jedna z mála, zvolila dlouhé světlé šaty, ve kterých vypadala jako nevěsta. Její vkus na oblečení je vyhlášený, a tento střih šatů jí opravdu sedl. Svůj look doplnila malou černou kabelkou a jemnými šperky.

Gabriela Partyšová

foto: Wandal Production Známí neznámí

Barbora Mottlová

Stále usměvavá herečka a influencerka Barbora Mottlová překvapila zajímavým modelem, který jen dokazuje, že ani šaty pro večerní příležitost nemusí být nuda. Přestože většinou obléká odvážnější šaty, tentokrát dala přednost kreativitě. Zajímavý střih vrchní černé části, podtrhla kolová sukně s květovým vzorem. Černá kabelka i boty a rudá rtěnka look příjemně doplnily.

Barbora Mottlová

foto: Wandal Production Známí neznámí

Klára Issová

Dokonalá múza, tak to je podle nás herečka Klára Issová, která svůj styl umí vynést za každých okolností. Romantická a přesto sexy, tak to je její krédo. Přestože zvolila, stejně jako Táňa Pauhofová, kalhoty, udělala dobře. I vedle plejády večerních šatů totiž zářila jako slavná hvězda. Takže dámy, pokud chcete zaujmout, toto je pravá inspirace.

Klára Issová

foto: Wandal Production Známí neznámí

Kateřina Mátlová

Přestože zpěvačka, která si říká Kate Matl, má doma roční holčičku, vypadá skvěle. V dlouhých černých šatech na červeném koberci jí to moc slušelo. Páskové zlaté sandálky outfit hezky potrhly a nechyběla ani náušnice ve tvaru písmene K, která k ní už neodmyslitelně patří.

foto: Wandal Production Známí neznámí

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související