Demi Moore je zase sama. A taková to byla láska…

foto: Falcon

Jen tři dny po oslavě jejích 60. narozenin se po světě roznesla zpráva, že se Demi Moore rozešla se svým přítelem šéfkuchařem Danielem Hummem.

Pár byl přitom ještě na začátku léta spatřen na romantické dovolené ve Francii. A vše vypadalo na velkou lásku plnou romantiky. Ujít si tenkrát nenechali ani návštěvu Versailles nebo finále French Open. „V tuto chvíli jsou opravdu hodně zamilovaní. Daniel sice hodně a dlouho pracuje ve své restauraci Eleven Madison Park, ale Demi se k němu každý večer připojí a užívají si romantické večeře, “ prozradil tenkrát zdroj z jejich okolí pro Daily Mail.

Seznámili se prý přes společné známé letos v dubnu a okamžitě si padli do oka. Veřejně se poprvé společně ukázali na přehlídce Chloe Womenswear podzim/zima 2022/2023 vedle Marie Šarapovové a Gugu Mbatha-Raw v Paříži ve Francii.  Demi se tenkrát nechala slyšet, že Daniel je neuvěřitelně galantní, okouzlující a extrémně kultivovaný. Navíc prý sdílejí stejný ďábelský smysl pro humor a dobrodružství. Teď je ale podle všech zpráv s velkou láskou konec.

Věčně mladá Demi?

V minulosti byla Demi mnohokrát podezíráná, že se nedokáže vyrovnat s přibývající léty. Hlasy zesílily především poté, co se objevila vloni v únoru na módním mole při Fendi Couture SS / 21. Vypadala jako po velmi nepodařeném faceliftu, ovšem za vším prý bylo jen záměrně výrazné líčení. Má za sebou i dost různých vztahů, randila i s o hodně mladšími muži. Chodila například s Mashou Mandzukou, Seanem Fridayem, Oliverem Whitcombem či Leonardem DiCapriem. V letech 2005 až 2013 byla vdaná za Ashtona Kutchera. V roce 2019 ale dvojnásobná kandidátka na Zlatý glóbus připustila, že: „Gravitace se na jejím obličeji ubírá směry, které se jí moc nelíbí.“ Později se však nechala několikrát slyšet, že je se svým vzhledem smířená a má se ráda taková, jaká je.

Láska jejího života

Podle všeho ale byl jejím osudovým partnerem bývalý manžel Bruce Willis (67), který bohužel letos v březnu onemocněl vážnou degenerativní mozkovou chorobou. Ta mu znemožňuje pokračovat v herecké kariéře. Jak lze ale ze sociálních sítích vystopovat, oba dřívější partneři spolu vycházejí výborně a dokonce společně slavili letos na jaře i jeho narozeniny. Což jistě potěšilo i jejich tři dcery Rumer (33), Scout LaRue (30) a Tallulah Bell (28). Bruce má ještě další dvě dcery Mabel Ray a Evelyn Penn s modelkou Emmou Hemingovou (43).V roce 2019 vydala Demi Moore velmi otevřenou knihu vzpomínek Inside Out. Představila se v ní ne jako slavná filmová hvězda, ale jako docela obyčejná žena, plná pochybností o sobě samé. Ačkoli se v průběhu let stala jednou z nejlépe placených hereček Hollywoodu, přiznává se tu k mnoha slabostem a obavám, které ji životem provázely. Vzpomíná, jak si nebyla v minulosti vůbec jistá sama sebou. Ani tím, zda je dost dobrá herečka, žena, matka… Později tyto pochybnosti vyústily až v problémy s vnímáním a přijetím vlastního těla a závislost na alkoholu a drogách. Klíč k nim je prý ukrytý v jejím dětství, a především v bouřlivém vztahu s matkou.

Zdroj: www.dailymail.co.uk, www.nbcnews.com, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související