Reese Witherspoon šokovala fanoušky. Pravá blondýnka se nečekaně rozvádí

foto: Netflix

Tak tohle opravdu nikdo nečekal! Reese Witherspoon (47) a její manžel Jim Toth (52) na sociální síti oznámili, že se jim definitivně rozpadlo manželství. Své ano si řekli před 12 lety a mají spolu desetiletého syna.

„Máme nějaké soukromé zprávy, o které se chceme podělit. S velkou dávkou opatrnosti a ohleduplnosti jsme učinili těžké rozhodnutí. Rozvádíme se,” zní v úvodu oznámení, které slavná blondýnka zveřejnila na svém Instagramu. Dále pak dodala, jak moc si váží jejich společného života. „Užili jsme si spolu mnoho nádherných let a nyní jdeme dál s hlubokou láskou, laskavostí a vzájemným respektem ke všemu, co jsme spolu vytvořili,“ pokračovala. 

Děti jsou pro Reese priorita

Reese též dala jménem Jima najevo, že největší prioritou obou rodičů je jejich společný syn Tennesse, a to aby celá rodina tuto kapitola života zvládla. „Tyto záležitost nejsou nikdy jednoduché a jsou nesmírně osobní. Opravdu si vážíme toho, že všichni nyní budete respektovat soukromí naší rodiny,” uzavřela své šokující sdělení slavná Reese Witherspoon

Zprávu o rozvodu oznámila jen dva dny před dvanáctiletým výročím jejich velkolepé svatby na jejím ranči v Ojai. Pro Resse jde o druhé zkrachovalé manželství. Jejím prvním mužem byl herec Ryan Phillippe, se kterým má dceru Avu (23) a syna Deacona (19).

Podruhé to nevyšlo

Hollywoodská herečka Reese Witherspoon, kterou proslavila hlavní role v komedii Pravá blondýnka, si Jima Totha vzala 26. března 2011. „Je to úžasný pocit. Říkám si, jak je skvělé, že mě někdo chce, i když mám už tolik vrásek!“ řekla tehdy magazínu Glamour Reese. Vrásky má podle svých slov z pracovního nasazení a přílišné popularity.

„Souzení a odmítání je na denním pořádku. Stále vás někdo kritizuje. Je to těžké. Lidé mi říkají, že můžu mít všechno, ale tak to není. Někdy své děti nevidím i pět dní. Není lehké žonglovat mezi prací, dětmi a vztahem. Všechno je pro mě důležité, ale dohromady nemůže vše fungovat na sto procent,“ popsala v rozhovoru Witherspoon. Tehdy ještě doufala, že druhá svatba bude navždy.

Svého prvního manžela, kterým byl herec Ryan Phillipe, potkala během své oslavy 21. narozenin v roce 1997. O dva roky později se vzali. Později herečka prohlásila, že vdávat se ve 24 letech byla chyba. „Byla jsem hrozně mladá. Je to až směšné. Hodně jsem se naučila, myslím. Zjistila jsem, jaké to je být partnerem a pak úplně jiné v manželství,“ přiznala magazínu Elle. Navíc k jejich rozvodu přispěla i nevěra. Ryan si totiž začal tajný románek s australskou herečkou Abbie Cornish.

zdroj: Elle.com, Glamour.com, DailyMail

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související