Královské děti na dosud nezveřejněném dojemném snímku. Podívejte se, jak vyrostly

foto: Wikimedia Commons

Kate Middleton před pár dny sdílela na sociálních sítích roztomilý snímek, na kterém je zachycená se svými třemi dětmi. Stalo se tak při příležitosti svátku Dne matek, který se ve Velké Británii slaví 19. března. A první, čeho si všimnete je, že královští sourozenci opravdu rostou jako z vody.

Uvolněný, civilní snímek, který se objevil na oficiálním instagramovém účtu manželského páru, ukazuje Kate Middleton, jak sedí na stromě se svými dětmi – s devítiletým princem Georgem, sedmiletou princeznou Charlotte a čtyřletým princem Louisem. Fotografie je pořízená na jejich venkovském sídle Anmer Hall v Norfolku. Na dalším snímku je pak rozesmátá princezna z Wallesu, zachycená se svým benjamínkem a popiskou: „Šťastný Den matek od naší rodiny k té vaší.“

Autorem snímků je královský fotograf Matt Porteous, který rodinu z Walesu zachycuje pravidelně v klíčových okamžicích jejich života, včetně křtin prince Louise, odhalení zahrady Kate Middleton Back to Nature na Royal Chelsea Flower Show v roce 2019 nebo rodinného vánočního přání v roce 2018, pořízeného rovněž v Anmer Hall. Doprovázel také tehdejšího vévodu a vévodkyni z Cambridge na jejich cestě po Karibiku v březnu 2021.

Královský outfit

A pokud by vás zajímalo, jak se královská rodina na focení oblékla, podle magazínu Tatler je klidně můžete napodobit. Stačí, když při svých nákupem zabrousíte do stejných obchodů. Kate má na sobě tmavé skinny džíny i blůzu od MiH Jeans (352 dolarů) a bílé tenisky Superga (42 dolarů). Malému Louisovi matka oblékla modrobílé pruhované tričko s límečkem a modré šortky – vše od značky dětského oblečení Trotters (56 dolarů), černé tenisky a opasek. Charlotte si vybrala tenisky Hampton Canvas (39 dolarů) a džínové šaty také od Trotters. Nejstarší George, který je stále více podobný svému otci, má na sobě tričko s límečkem od Ralpha Laurena (50 dolarů), stejně jako jeho bratr šortky od Trotters a tenisky Nike.

Zavzpomínali všichni

Snímek rodiny následníka trůnu ovšem není jediný, který královská rodina u příležitosti dne matek sdílela. Král Karel III. vzdal hold své zesnulé matce, královně Alžbětě II., zatímco jeho manželka královna Camilla zavzpomínala zveřejněnou fotografií na svou matku Rosalindu Shandovou.

Sarah, vévodkyně z Yorku, zase zveřejnila sentimentální příspěvek, ve kterém zmínila své dcery, princeznu Beatrice a princeznu Eugenii. K jejich fotografii napsala: „Jsem tak pyšná na své dívky a krásné ženy a matky, které z nich vyrostly. Cítím se nesmírně požehnaná, že je mám. Moji miláčci, jste mými sluníčky navždy. #happymothersday.“

zdroj: www.glamour.com, www.tatler.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související