Salma Hayek oslavila 57. narozeniny v bikinách. A pochlubila se výstavní figurou

foto: Falcon

Je až s podivem, jak některé krásky i ve zralém věku vypadají stále líp a líp. Výmluvným důkazem je i Salma Hayek. Jen tři roky před šedesátkou hravě strčí do kapsy kdejakou třicítku. Což nedávno dokázala výmluvnou fotkou na sociálních sítích. Co ji udržuje v tak skvělé formě?

„Jsem tak šťastná, že žiju a jsem tak hluboce vděčná za všechna požehnání! 🎂Moje milovaná rodina, moji vzácní přátelé, moje zdraví, moje práce, která mě žene vpřed, můj podpůrný tým, můj vztah ke zvířatům a přírodě a láska všech mých věrných fanoušků. Všechno nejlepší k 57. narozeninám!!!,“ napsala Hayek v popisku u fotky, kde se blýskla v jasně červených bikinách s bílým lemováním.

Na instagramu jí k narozeninám přálo i hodně známých osobností. Včetně držitelky Oscara i cen Grammy a Emmy americké herečky a producentky Violy Davis či herce Anthony Hopkinse, který jí popřál ve španělštině a anglicky dodal: Milujeme tě!

Fanynka bikin

Salma Hayek se nebojí svou figuru ukázat, jak už dokázala mnohokrát. A bikiny má ve velké oblibě. V červenci oslavila National Day Bikini fotkou, u které v hashtagu poznamenala: „Není cesty zpět“ #NationalBikiniDay! Věřili byste, že bikiny existují teprve 77 let? Doufejme, že je také nezakážou,“ napsala v popisku. V dubnu se zase na sociální sítí vyznala ze své lásky k plavání, které ji udržuje fit fyzicky i psychicky. „Pokaždé, když potřebuji obnovit síly, skočím do oceánu,“ tvrdí.

Slavit umí

Nebylo to poprvé, kdy se Salma takto na své narozeniny ukázala jen spoře oděná. Loni neváhala také zapózovat ve velmi sexy červených bikinách. A když se na ni díváte, jak se vesele pohupuje do rytmu na „Happy Birthday“ od Stevieho Wondera, říkáte si: „Má snad smlouvu s ďáblem?“ Zdá se, že dobrá nálada, optimismus a věčný úsměv na rtech zmůžou víc než botox či liposukce.



Salma Hayek: Dcera španělské matky a libanonského otce 

Narodila ve městě Coatzacoalcos Veracruz v Mexiku 2. září 1966. Byla vychována v katolické rodině, proto ji ve dvanácti letech poslali na internátní školu do Lousiany. Potom, co se dostala do problémů za terorizování jeptišek, se vrátila zpět do Mexika. Nakonec se odstěhovala do Houstonu, v Texasu, za tetou, kde zůstala do svých sedmnácti let. Následně odjela studovat do Mexico City mezinárodní vztahy. K nevoli své rodiny se nakonec rozhodla stát herečkou. 

Začínala v místním divadle, až se dostala do televize, kde získala roli v populárním televizním seriálu Teresa. Seriál z ní udělal v její rodné zemi hvězdu, ovšem ona si přála něco víc. Šokovala své fanoušky rozhodnutím odejít ze seriálu a pokračovat v budování kariéry v L.A.

Mimo herectví miluje Salma i módu. Možná proto také okouzlila svého manžela. Tím je miliardář Francois-Henri Pinault, který podle časopisu Forbes patří mezi sto nejbohatších lidí světa. Vlastní koncern s luxusní módou Kering, pod nějž patří slavné značky jako Gucci, Yves Saint Laurent nebo Puma. Konglomerát zaměstnává přes 35 tisíc lidí a má hodnotu okolo 58 miliard dolarů (asi 1,3 bilionu korun).

Zdroj: www.foxnews.com, people.com, instyle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související