Svěží jarní outfit podle Jennifer Lopez: Zahalte se do květin

foto: Netflix

Poté, co to zpěvačka a herečka Jennifer Lopez schytala za svou účast v reklamní kampani na alkoholický nápoj, se znovu vrhla do vod, kde je jako doma. Propagovat nejnovější módní trendy jí opravdu jde.

Vyčítali jí, že sama vůbec nepije, její muž je vyléčený alkoholik, a přesto se vrhla do kampaně na podporu prodeje alkoholu. Není divu, že se to jevilo značně pokrytecké. Teď je ale, zdá se, vše odpuštěno, protože v nové kampani na kabelky značky Coach jí to sekne náramně. Květinová košile s kraťasy skvěle ladí s růžovou kabelkou a doslova přivolává krásné teplé počasí. Černé nápadité sandálky celý outfit skvěle doplňují a nechávají vyznít její nádherné dlouhé nohy tanečnice, které jí můžeme v jejích 53 letech jen závidět.

Další zdařilé kombinace podle Jennifer Lopez

Na dalších fotkách ke kampani zaujmou neotřelé barevné kombinace. V hnědém svetru na růžové lavičce a s růžovou kabelkou nebo v zahradě plné květin s nádhernou bílošedou kabelkou sladěnou s džínovými šaty a růžovými sandálky působí Lopez neuvěřitelně svěže. Tohle prostě chceme nosit.

Kampaň vznikla na oslovu Dne matek. A jak se Jennifer vyjádřila pro magazín People: „Každé dítě je svým způsobem jedinečné a výjimečné. A je to naše výchova, která mu pomáhá rozkvétat.“ Pak ještě dodala: „Vše, co potřebujeme, je láska a kabelka Tabby.“ Tak snadno se tomu věří…

O mateřství ale ví Jennifer Loper dost, je matkou 15letých dvojčat Emme a Maxe a nevlastní matkou tří dětí Bena Afflecka a Jennifer Garnerové, Violet, 17 let, Seraphiny (14 let) a Samuela (11). Na jejich výchovu má ale celkem jasný názor. Podle ní by vztah dětí a rodičů měl být především o rovnováze mezi tím, že jste partnerem, přítelem i rodičem. A rozpoznat, kdy je třeba utěšit a kdy být pevný a stanovit hranice.

A ještě dodala: „No, teď mám teenagery. Víte, jak vás každý varuje před touto etapou života… Je to určitě jiné, než když byly malé, ale je třeba růst se svými dětmi. Stejně to nakonec skončí tak, že budou učit ony mě, jak být lepší.“

zdroj: www.shefinds.com, www.people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související