Tajemství krásných vlasů Jennifer Aniston? Překvapivě jednoduché

foto: Netflix

Herečka a podnikatelka Jennifer Aniston se nedávno podělila o své zkušenosti, jak co nejlépe pečovat o vlasy. Budete se divit, jak nenáročné to je. Stačí dodržovat pár pravidel.

Říkáte si, jak to ta Jennifer Aniston dělá, že její vlasy jsou vždycky tak zdravé, husté a mají krásnou barvu? V první řadě je to o zkušeném kadeřníkovi. Jennifer už před 24 lety vsadila na Michaela Canalé a udělala dobře. Její vlasy tak i díky němu zvládají jakýkoli zásah, který Jennifer musí kvůli své profesi podstoupit.

Za zmínku stojí i velmi sofistikované barvení. Michael sází vždy na více promelírovaných odstínů v medovém či zlatavém tónu, které jdou Jennifer skvěle k pleti a ubírají jí z tváře léta. Barva vlasů pak působí velmi přirozeně. „Kolem obličeje volím vždy světlejší odstín, který zvýrazní barvu jejích očí. Ombré je pasé. Dnešní trendy se zaměřují právě na tento trik, tedy světlý odstín vpředu kolem tváře a tmavší vzadu,“ prozrazuje. 

Sázka kvalitu dle Aniston

„Aby barva vypadala pořád dokonale, barvím Jennifer vlasy každých pět týdnů. Důležitá je také regenerace, která je po zesvětlení vlasů nezbytná,“ prozradil Canalé pro magazín Vogue. Jak známo, Jennifer se už před časem vrhla i na vývoj vlastní kvalitní kosmetiky a na přípravě nejnovější vlasové řady se podílel i její kadeřník. Osobně prý za ni dá ruku do ohně, protože jde o skutečně prvotřídní produkty. Navíc se dušuje, že herečka osobně na celý proces vývoje dohlíží a trvá na tom, že se nesmí nic uspěchat. Nejdůležitějším kritériem je kvalita. První produkt, se kterým Jennifer Aniston vyšla na trh, byl Glossing Detangler. Lehký sprej, který dodává vlasům zářivý lesk díky výtažkům z citronu i chia semínek a za pomoci ovocného komplexu a zeleninových ceramidů je vyhlazuje a chrání před poškozením. A nyní se řada rozšiřuje o regenerační šampon a kondicionér.

V obou produktech jsou znovu výtažky z chia semínek, které vlasy chrání před poškozením a napomáhají jejich regeneraci. Aniston vysvětluje, že tuto složku najdete v celé kolekci jejích produktů, protože chia semena obsahují esenciální aminokyseliny jako jen měď a zinek, které jsou pro zdraví vlasů a vlasové pokožky stěžejní. „Je to superpotravina s úžasnými výhodami,“ dodává hollywoodská stár.

Šampon obsahuje i další přísady – rostlinné ceramidy, vitaminy skupiny B, jako je niacinamid a biotin, veganský keratin komplex a rostlinné extrakty z kokosu a pomeranče.

Aby se vývojářský tým ujistil, že vše je připravené k uvedení na trh, přizve nejprve své přátele a známé, aby všechny produkty vyzkoušeli a dali mu zpětnou vazbu. „Vždy se mohu spolehnout na to, že mi moji přátelé řeknou pravdu a já si vážím jejich názorů, ať už jsou kladné či záporné,“ dodala Aniston.

Zdroj: vougue.com, glamour.com, mariaclaire.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související