Jennifer Lopez odhalila, proč vypadá o 20 let mladší. V čem je to kouzlo?

foto: Netflix

Botox? Výplně nebo další zázračné kosmetické procedury? Kdepak. Jennifer Lopez stále tvrdí, že za jejím mladistvým vzhledem je jen dobrá genetická výbava i disciplína. A jedna úplně jednoduchá věc, kterou může dělat každý.

Mnozí z nás by rádi slyšeli, že za neuvěřitelně mladistvým vzhledem slavné JLo je úsilí mnoha plastických chirurgů. Ovšem opravdu to vypadá, že má prostě kliku na dobré geny. A také objevila způsob, jak se o sebe co nejlépe starat. Co za tím tedy vězí?

Svět podle Jennifer Lopez

Tím tajemstvím, proč vypadá i o polovinu mladší, než jí je, je prý jediné slovo. Hydratace. Jennifer se nedávno na Instagramu svěřila, že opravdu dbá na správný pitný režim. Denně vypije nejméně 8 sklenic vody a nepije téměř žádný alkohol. Zároveň dodala, že si teď oblíbila i jeden nápoj bez umělých sladidel i cukru, zato plný draslíku, antioxidantů, vitaminu B a kokosové vody. Není ovšem tajemstvím, že se stala i jeho tváří.

Jennifer umí svůj skvělý vzhled dobře prodat. Kosmetická řada, kterou nabízí pod svým jménem, jde na dračku. Vždyť, kdo by nechtěl ve 53 letech vypadat jako ona! Ve svých reklamách na zázračná séra i krémy je navíc velmi přesvědčivá. Naposledy nadchla miliony žen pro krém na zpevnění pozadí, který slibuje pěkné ladné křivky díky extraktu ze semen guarany, popínavé rostliny z čeledi Sapindaceae, původem z povodí Amazonky a růžové papriky. Ta prý dokáže odbourávat tukové zásoby a tím napomáhat k hezčí postavě. Možné to je. Ale je také pravda, že za super postavou JLo jsou i hodiny cvičení a zejména jejího oblíbeného tance, které si prý dopřává každý den. A je v tom hodně důsledná.

Také, jak už dříve přiznala, dbá na zdravý jídelníček, nekouří a hodně spí. Věříme jí to. Protože se jí to evidentně vyplácí. Vypadá skvěle a ještě díky tomu vydělává miliony.

Velmi zaměstnaná novomanželka

V létě plnila stránky médií nejprve utajená a později zopakovaná svatba s její životní láskou Benem Affleckem, kterou způsobili pořádný rozruch. Zájem je ale o ni stále jako o herečku. V příštím roce ji budeme moci vidět hned ve třech nových snímcích. Tím prvním má být The Mother (Matka), který má plánovanou premiéru na květen 2023. Ve snímku pro Netflix, který je promovaný jako příběh nemilosrdné atentátnice, jež opustí svůj úkryt, aby ochránila dceru, kterou léta předtím opustila se vedle Lopez objeví ještě Omari Hardwick, Paul Raci, Gael García Bernal a Joseph Fiennes. Dalším filmem, také pro Netflix, má být sci-fi thriller Atlas a pak se má připravovat ještě snímek Šifra, jehož scénář vychází ze stejnojmenného románu Isabelly Maldonado.

Zdroj: www.dailymail.co.uk, variety.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související