Jennifer Lopez a Ben Affleck: Proč se brali po druhé?

foto: CinemArt

Vlastně se to dalo čekat. Když se 16. července tajně a naprosto nečekaně Jennifer Lopez a Ben Affleck vzali ve Vegas, byl z toho náležitý poprask. Rozhodnutí to prý bylo zcela spontánní, takže u manželského slibu chyběli přátelé i rodina. A pořádná slavnostní hostina se také nekonala. Takže si vše vynahradili o tomto víkendu.

Slavný pár, který se vloni za velké pozornosti médií po 17 letech dal znovu dohromady, uspořádal pro své blízké velkolepou oslavu své lásky. A tentokrát se vším všudy v Benově luxusním sídle poblíž města Savannah v Georgii. Slib si dali ve stodole, kterou přeměnili na velkolepou svatební ‚kapli‘. Oslavy trvaly tři dny.

Všichni svatební hosté si na přání nevěsty oblékli outfity v bílé barvě. Samotná Jennifer Lopez pak k oltáři přišla v bílých šatech od Ralpha Laurena s nekonečně dlouhou vlečkou a závojem. Ženich Ben Affleck zvolil bílý smoking s černými kalhotami.

Svatba jak má být

Podle TV Extra řekl ženich všem přítomným hostům: „Tímto se náš svazek stal skutečně oficiální. Jde o oslavu lásky, kterou k sobě chováme.“ Při obřadu nechyběl ani Benův nejlepší přítel Matt Damon a dlouholetá kamarádka Jennifer herečka Drea de Matteo.

Byly tu i všechny děti z jejich předchozích manželství. Tedy Benovy dcery Violet, Seraphina a syn Samuel, které má s bývalou manželkou Jennifer Garner, a dále pak dvojčata J.Lo Emme a Max, jejichž otcem je její bývalý manžel zpěvák, herec a producent Marc Anthony. Všechny děti procházely uličkou za šťastným párem, oblečené v bílých šatech.

První hosté začali do Benova sídla přijíždět už v pátek odpoledne. Hlavní oslavy pak probíhaly v sobotu. Po obřadu se hosté odebrali na slavnostní večeři. Podávaly se smažené vepřové kotlety s rýží a zeleninou. Což je slavnostní portorické jídlo a Jennifer ho má nejraději. Dále pak nechybělo ani pečené kuře a sýrové brambory. Oslavy pak byly zakončeny nedělním velkolepým brunchem.

Proč přijela záchranka?

Ovšem ještě před tím než oslavy vypukly, nastalo menší drama. V pátek kolem poledne totiž Benova maminka Christopher Anne Boldt upadla a vážně si poranila nohu. Podle Daily Mail ji zraněnou našel syn před domem a okamžitě zavolal pomoc. Ambulance byla na místě zhruba za dvacet minut a doprovázela ji policejní eskorta. Sanitka pak Benovu matku odvezla do nemocnice, kam za ní vzápětí Ben i Jennifer dorazili. Naštěstí se ukázalo, že zranění si vyžádá jen několik stehů a poté, co ji byla rána ošetřena, mohla svého syna odvést k oltáři. Tak, jak bylo plánováno.

Manželé zatím oficiálně žádné snímky ze své druhé svatby nesdíleli, ovšem na sociálních sítích už některé zaplavují jejich fanouškovské profily.

Minulý měsíc Jennifer potvrdila, že se za Bena provdala 16. července v Little White Chapel v Las Vegas. „Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukázalo se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá,“ napsala ve svém zpravodaji On the J.Lo. Pár, který si k sobě našel znovu cestu v roce 2021, byl již jednou v roce 2002 zasnoubený, později se ale vztah rozpadl. Své druhé zásnuby oznámili letos v dubnu.

zdroj: Hellomagazine.com, Dailymail.co.uk, Extratv.com, www.glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související