The Rolling Stones se svou hudbou opět útočí na věrné fanoušky

foto: Sony Music

The Rolling Stones vydávají limitovanou edici Hackney Diamonds s živou nahrávkou ze křtu. Album se hned po vydání dostalo na první místo v 19 zemích světa. Je také prvním studiovým albem, které The Rolling Stones vydali od alba A Bigger Bang v roce 2005.

Tato speciální limitovaná edice 2CD verze Hackney Diamonds obsahuje i živou nahrávku Live at Racket NYC se sedmi skladbami. Ty kapela zahrála na intimním křtu alba v New Yorku 19. října 2023, s debutovými živými vystoupeními. Nechyběly skladby Angry, Bite My Head Off, Whole Wide World a Sweet Sounds of Heaven s Lady Gaga a dalšími. Součástí 24stránkového bookletu jsou fotografie z vystoupení od slavného fotografa Kevina Mazura. 

Album obsahuje

Hlavní singl Angry nominovaný na cenu GRAMMY spolu s písní Sweet Sounds of Heaven, na které zpívá Lady Gaga a na klávesy a klavír hraje Stevie Wonder.. Zesnulý bubeník Charlie Watts se objevuje ve dvou skladbách, Mess It Up a Live By The Sword spolu s Billem Wymanem. Na albu se také objeví Paul McCartney a Elton John.

Legendární kapela The Rolling Stones nevydala novou desku od roku 2005. To se letos rozhodli změnit a vydali album Hackney Diamonds. Nejočekávanější nahrávka letošního roku vyšla 20. října a Mick Jagger, Keith Richards a Ronnie Wood představili světu 12 nových písní, které nahrávali po celém světě, včetně proslulých studií v Los Angeles, Londýně, na Bahamách nebo v New Yorku.Přestože se kapela Rolling Stones po světě proslavila především svým špinavým bluesrockovým stylem, který se časem přeměnil na rockové hymny, je velmi těžké, při poslechu jejich hudby, neztratit kontrolu nad svým tělem. A o tom právě i limitovanou edici Hackney Diamonds s živou nahrávkou ze křtu.

zdroj: Universal Music

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související