„Když to půjde dobře, koupím všem jachtu“, říká Jakub Kohák

V čem začal podnikat?
foto: Hrnecsmichu

Herec a režisér Jakub Kohák se v poslední době rozhodně nenudí. Nejenže kvůli roli zhubnul sedm kilo, ale také začal dětem číst na sítích pohádky a rozjel i nový byznys.

Přestože si mnozí mysleli, že Jakub Kohák chce mít super postavu kvůli svatbě s partnerkou, kterou před nedávnem požádal o ruku, pravda je jiná. „Čeká mě nová filmová role, kde hraji sportovce. Přesněji tenistu, tak musím mít fyzičku,“ přiznal s tím, že žádná hladová dieta v toto není.

Můj život, můj drink

„Mám kolem sebe rád hodně přátel, a když se člověk baví, tak k tomu patří i nějaký ten alkohol. Zrovna nedávno jsem si s kamarádem Jaroslavem Rektorem říkal, že je vlastně škoda, že nemám vlastní drinky. No a on mi to zařídil,“ pochvaluje si Kohák, který dal vlastnímu pití i zajímavý název.

„Mně se ve fotbalovém světě říká Kohinho, tak jsem ty drinky nazval Alkohinho. Dneska mám už čtrnáct příchutí, které jsou fakt skvělé, protože to vaří v nejlepší destilace Svachovka, kterou znám. Když to půjde dobře, koupím všem jachtu,“ s úsměvem slíbil herec, který i tak prý za dva měsíce shodil sedm kilo.

foto: Drink2go Svachovka

Design plechovek, ve kterých své drinky má, je velmi okatý. „Mám hrozně rád lebky a nechal jsem si udělat nádherný design s mými rysy. Myslím si, že se to povedlo. Nechybí ani moje kšiltovka plus číslo 10. To je jednak na mém fotbalovém dresu a já sám jsem se narodil 10. 10., takže to je prostě moje číslo,“ přiznává Jakub Kohák.

A jak sám říká, nejen v drincích myslí na děti. Proto v jeho setu najdete i limonády či nealkoholické nápoje, ale rád jim čte také pohádky. Přesněji kohádky. „Tento projekt jsem vymyslel v té nejtěžší kovidové době, jak jsme byli všichni zavření doma a báli se cokoli udělat. Večer jsem si sednul, zapnul sociální sítě, pustil znělku a četl pohádku. Kdo mi poslal, co z ní plyne za ponaučení, dostal dárek. Jenže ono se to chytlo, a nakonec jsem rozdal všechny přebytečné věci doma a začal rozdávat i něco hezčího,“ popsal s tím, že pohádky aktuálně stíhá číst doma svému pětiletému synovi.

A co si o sociálních sítích vlastně myslí? „Bohužel jde o součást našeho života, proto je dobré hlavně přemýšlet, co tam člověk dává. A pokud jsou na sociálních sítích i vaše děti, je třeba to mít pod kontrolou.“ 


Jiří Dvořák: „Já byl odjakživa frakový typ!”

Jiří Dvořák
foto: Instagram Jiří Dvořák

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související