Vánoce 2020 na TV PRIMA: české pohádky i filmové hity

Štědrý večer v duchu animáků a českých pohádek.
Vánoční program na TV Prima
foto: archiv TV Prima


Letošní prosinec se na TV Prima ponese v duchu vánoční pohody pro celou rodinu. Děti i dospělí se už v (před)vánoční čas mohou těšit na pohádky jako je legendární Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty nebo Jak se budí princezny. V premiéře pak uvidí i zahraniční filmové hity jako je Najednou jsme rodina, Agatha Christie a podstata vraždy nebo hvězdně obsazený Dámský klub.

Pyšná princezna
foto: archiv TV Prima

Štědrý den pro všechny generace

Před Vánocemi odstartuje sváteční náladu jubilejní ročník charitativní koncert pro Kapku naděje. A to přesně 20. prosince, kdy Kapka naděje slaví dvacet let od svého založení. 23. prosince si můžete vychutnat stále oblíbenou pohádku Pyšná princezna. 24. prosince pak program začne krásnou animovanou českou pohádkou Kozí příběh, krátce před polednem pokračuje štědrovečerní den animovaným filmem Trollové. Pak přijde na řadu film pro pamětníky Provdám svou ženu, na který naváže Táta je doma 2. V podvečer se pak diváci potěší opět českou klasikou, pohádkou s Marthou Issovou Sedmero krkavců. V hlavním vysílacím čase se jistě diváci podiví, jak jsme mohli zapomenout doma Kevina v oblíbeném filmu Sám doma. Večer pak završí odlehčené zahraniční komedie Matky na tahu o Vánocích, Moje tlustá řecká svatba a Dávám tomu rok.

Sám doma 2
foto: archiv TV Prima

Silvestr v českém duchu

Mezi svátky diváci TV Prima nepřijdou ani o legendární české pohádky jako je S čerty nejsou žerty (26. prosince), Jak se budí princezny (27. prosince) nebo Princ a Večernice (28. prosince). Oslavy přicházejícího nového roku se na Silvestra ponesou v českém duchu, a to hned ráno filmem Oldřicha Lipského Cirkus v cirkuse, poté navážou Tři chlapi na cestách, Král králů a Noc na Karlštejně. Chybět nebude ani zahraniční filmové zastoupení Milionový závod. Po půlnoci zábava pokračuje v podání české komedie Vrať se do hrobu a Komici s. r. o. The Tour.

Vánoce
foto: archiv TV Prima

Akční svátky

Pestrý program na prosinec nabídne i Prima COOL. Zde na vás čeká Malý velký bojovník, Odpočet do katastrofy nebo Sejmi prezidenta. Premiérově pak uvede snímky Torpédo U235, Válka o planetu opic nebo Psí ostrov. Prima MAX zase odvysílá nejen české komedie, ale i romantiku. Na Silvestra pak CNN Prima NEWS chystá večerní Silvestrovský speciál. Rok 2020 byl po všech stránkách mimořádný.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související