Vrátí se hlas Bendera v chystaných dílech seriálu Futurama?

Fanoušci jsou nadšeni z osmé série.
foto: TV Prima

Streamovací služba Hulu opět navrátí kultovní kreslený sci-fi seriál Futurama, a to včetně dvaceti nových epizod. Návrat nových dílů slibuje i původní herce. Fanoušci chtějí především Johna DiMaggio, jenž namluvil robota Bendera. Ten ale zatím svůj comeback nepotvrdil.

O oživení seriálu novými díly přivítali s nadšením i samotní herci, kteří propůjčili hlasy kresleným postavám, jako je Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr a David Herman. Na čas si zatím dává právě John DiMaggio, který namluvil několik vedlejších postav a především slavného robota Bendera.

Přestože producenti doufají, že se DiMaggio připojí ke kolegům, příliš si s jeho případným odmítnutím hlavu nelámou. Sice vědí, že hříšný robot, který pije, kouří, krade a prohání ženy, patří k nejmilovanějším postavám Futuramy, podle tvůrců se producenti začínají poohlížet, kdo by případně převzal hlas po DiMaggiovi.

Fanoušci na to však mají jiný názor. Podle nich by kdokoli jiný nedokázal Bendera zhmotnit, tak jako DiMaggio. A o svých pocitech se nebojí psát na sociálních sítích. „John DiMaggio se musí vrátit coby Bender, jinak vzkříšení Futuramy není dobrou zprávou,“ píší. DiMaggio si podporu svých fanoušků velmi dobře uvědomuje, proto jim neustále odpovídá, že nad tím stále intenzivně přemýšlí. Zda tomu tak skutečně je, to se dozvíme opravdu už za pár chvil, jelikož výroba nových dílů by měla začít velmi brzy. Premiéra osmé řady Futuramy je totiž naplánována na rok 2023.

Animák pro dospělé

Příběh smolařského roznašeče pizzy, jehož první čtyři série vysílala televizní stanice Fox, se zrodil roku 1999. Díky obrovské sledovanosti se tak televizní společnost Comedy Central rozhodla v roce 2006 objednat dalších 16 dílů, které začala vysílat v průběhu roku 2008. V roce 2009 pak společnost uzavřela dohodu na výrobu dalších 26 nových dílů seriálu, které se vysílaly od poloviny roku 2010. Později oznámila, že sedmá série, která vznikla v roce 2012 a jejíž poslední díl odvysílala stanice v roce 2013, bude závěrečná.

Seriál mají na svědomí tvůrci Simpsnových David X. Cohen a Matt Groening. V Česku se Futurama začala vysílat deset let od svého vzniku, tedy v roce 2009 na TV Prima Cool. Robota Bendera namluvil vynikající herec Martin Stránský.


Avatar 2 se odehraje v oceánu. A herci musí zadržet dech…

foto: Falcon

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související