Heidi Klum si své sexy nohy cení na miliony dolarů

Každou nohu si nechala pojistit na jinou částku.
foto: Magic Box

V posledních letech začíná být celkem běžné, že si slavní nechávají pojistit určité části těla. Naposledy si své dlouhé nohy nechala ocenit i supermodelka Heidi Klum. Zajímavostí ovšem je fakt, že jednu svou končetinu si cení víc, než tu druhou.

Důvodem toho, že pojistná hodnota jedné nohy je vyšší než té druhé, Heidi Klum vysvětlila v rozhovoru s Ellen DeGeneres. „Abych to upřesnila, mé nohy nechala ocenit má agentka. Rozdíl v ceně je jednoduchý. Jedna byla ve skutečnosti dražší než druhá, protože když jsem byla mladá, spadla jsem do skla a mám velkou jizvu,“ vysvětlila Heidi. „Samozřejmě to teď kvůli velkému opálení není vidět, ale ano, je to důvod, proč je jedna noha dražší než ta druhá.“

Dlouhé nohy po mamince zdědila i její dcera Leni, která jde i jejích modelingových šlépějích / foto: Instagram Heidi Klum

Je po tatínkovi

Faktem však je, že není jediná. Mezi další celebrity, pojištěné na závratné částky patří i zpěvačka Madonna. Svá ňadra ocenila na 2 miliony dolarů, zpěvačka Miley Cyrus si zase cení svůj jazyk na 1 milion dolarů a zpěvačka Mariah Carey si nechala pojistit svůj hlas dokonce na 35 milionů dolarů.

Přestože Heidi neprozradila přesnou sumu, je více než jasné, že to bude kolem dvou milionů. V roce 2017 si totiž pravou nohu nechala ocenit na 1,2 milionu dolarů a levou na 1 milion dolarů. Ostatně za dokonalost dlouhých nohou vděčí především genům, takže nějaká ta jizvička už je jistou banalitou. Přestože se říká, že je lepší, když je dívka po mamince, v jejím případě vděčí za délku svých štíhlých nohou svému velice vysokému tatínkovi.

foto: Instagram Heidi Klum

Svým fanouškům se totiž pochlubila fotkou rodičů, pod kterou napsala »Papa und Mama«. Většina to okomentovala slovy, že jablko v případě otce, manažera kosmetické firmy Günthera Heidi skutečně nepadlo daleko. Ten dceři dokonce v začátcích dělal manažera.

foto: Instagram Heidi Klum

Za vším hledej maminku

K modelingu se ale Heidi dostala přes oba rodiče, velkou zásluhu na její kariéře měla totiž i její matka Erny, která se živila jako kadeřnice. Přihlásila svou dceru do soutěže Modelka roku 1992, jejíž vítězka se měla objevit ve známé německé talk show Gottschalk Late Night Show. 29. dubna téhož roku pak Heidi porazila všech dvacet pět tisíc uchazeček a získala kontrakt ve výši 300 000 dolarů. Po dokončení studií se pak její kariéra rozeběhla rychlostí blesku.

Kromě modelingu se dnes věnuje i herectví. Epizodní role získala například v seriálech Sex ve městě, How I Met Your Mother nebo Spin City. Objevila se i ve filmech, jako je Blow Dry nebo Perfect Stranger. V úspěšném filmu Ďábel nosí Pradu dokonce ztvárnila samu sebe a v červenci 2007 ji časopis Forbes zařadil mezi 15 nejbohatších supermodelek. V prosinci 2004 se stala jedním z porotců reality show Project Runway, kterou vysílala americká televize Bravo, a ve které soutěžili mladí módní návrháři o zakázku snů. Díky roli porotkyně obdržela třikrát nominaci na cenu Emmy.

24. prosince 2018 se pochlubila prstenem doplněným o popisek „I SAID YES“ / foto: Instagram Heidi Klum

Čtyřnásobná matka Heidi byla v letech 1997 – 2002 vdaná za Rica Pipina. Po rozvodu žila s Flavio Briatorem, se kterým má dceru Helene (Leni). Pak se sblížila se zpěvákem Sealem, kterého si vzala 10. května 2005 na pláži v Mexiku. Společně mají tři děti, syny Henryho Gunthera Ademola Dashtu Samuela a Johana Rileyho Fyodora Taiwa Samuela a dceru Lou Sulola Samuel. Rozešli se v roce 2012 a rozvedli v roce 2014 po devítiletém manželství. V roce 2018 se zasnoubila s rockerem kapely Tokio Hotel Tomem Kaulitzem.


Dcera Heidi Klum jde ve stopách své krásné matky

Heidi Klum
foto: Instagram Heidi Klum

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související