Hit 90. let seriál SEX VE MĚSTĚ se vrací! Bez Samanthy…

Jaké to asi bude?
foto: Instagram Sarah Jessica Parker

Tohle už asi nikdo nečekal, ale jeden z nejoblíbenějších seriálů se, po 17 letech od uvedení poslední epizody, dočká pokračování.

HBO Max dnes oficiálně potvrdil, že se opravdu chystá 10 nových epizod oblíbeného seriálu Sex ve městě, ve kterých se Carrie, Miranda a Charlotte budou snažit zorientovat ve svém životě po padesátce. Začít natáčet se má letos na jaře v New Yorku.

Pod názvem „And Just Like That… ” se tak vrátí příběhy tří ze čtyř původních protagonistek hitu 90. let. Chybět nebude Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis. Kim Cattrall, která hrála v původním seriálu i dvou následujících filmech Samanthu, se bohužel do novinky nevrátí. Proč, produkce seriálu neoznámila. V minulosti se ale nechala už několikrát slyšet, že Sex ve městě je pro ni už jednou pro vždy uzavřenou kapitolou.

Takže se musíme ptát, bude to bez Samanthy ono?

Seriál dostal zelenou od HBO Max a producenti Stars Parker, Nixon a Davis už zveřejnili upoutávku na nový seriál na Instagramu. K vidění toho ale zatím mnoho není, jen záběry New Yorku s textem: „A jen tak… Příběh pokračuje…” Více podrobností o potenciálních dějových linkách nenaznačili. Sarah se ale na Instagramu svěřila se svými pocity: „Jsem hodně překvapená kam a jak se posunuly…” Cynthia napsala: „Ty, já, New York… Všechno je možné.” A Kristin dodala: „Všechno je možné…. Sejdeme se tam!”

foto: Instagram Sarah Jessica Parker

Seriál Sex ve městě (Sex and City), o čtyřech kamarádkách žijících v New Yorku se natáčel podle knihy Candace Bushnell. Premiéru měl na HBO 6. června v roce 1998, dočkal se šesti sérií a běžel do roku 2004. Po jeho ukončení následovaly ještě dva filmy – v letech 2008 a 2010.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související