SUPERDRBNA: Seriál, co udává módní trendy je zpátky ve hře

Točí se nová verze kultovního seriálu.
foto: HBO

Po slavných seriálech Sex ve městě (Sex and the City, 1998-2003) nebo Emily v Paříži (Emily in Paris, 2020), které bavily nejen zamotanými osudy svých hrdinů, ale i módními kreacemi se můžeme těšit na další osudy mladých bohatých a ukázkově oblečených.

Úspěšnost těchto nenáročných, ale na pohled krásných seriálů je většinou předem zaručena, proto není divu, že společnost HBO natáčí novou verzi populárního seriálu Superdrbna (Gossip Girl, 2007-2012).

Zaujmout nejen pamětníky, kteří se zřejmě s chutí a jistou nostalgií budou chtít dívat, ale přivést k obrazovkám další generaci, není úplně snadný úkol. Producenti však ví, že styl, oblečení, zajímavé lokace a pozlátko krásného nekomplikovaného života mladé prostě baví.

foto: HBO

ČEKEJTE NOVÉ SEXY OUTFITY

Šatník hlavní hrdinky Blair Waldorf, který byl nazván „preppy styl“ symbolizovaly kulaté límečky košil a kabátů, sponky a čelenky ve vlasech a skládané sukně. Oproti tomu styl její sokyně Sereny byl zase typicky boho. Ovšem oba se rychle staly hitem.

A okouknout, jak správně vybrat ideální kousek do společnosti, na nákup, do baru či jen tak na procházku s kamarádkou je lákavé pro každou generaci. Takže lze předpokládat, že i nová verze bude kultovní.

foto: HBO

Obsazení je oproti původní verzi velmi zajímavě a různorodě vybrané. Stejně jako u originálu, půjde o příběhy newyorské smetánky z oblíbené čtvrti Upper East Side, jejichž módní kreace před třinácti lety způsobily módní revoluci. Každá dívka se chtěla oblékat jako Blair nebo Serena. Takže i v roce 2021 půjde o seriál, který nastaví vlastní módní pravidla. 

foto: HBO

Sice se tedy nejedná o pokračování s originálním obsazením, ale o tzv. „reboot “, což je formát, který v zásadě přepisuje původní děj s jinými tvářemi. Seznámíte se tak s herci Kristen BellEli BrownAdam Chanler-BeratThomas DohertyJohnathan FernandezTavi GevinsonEmily Alyn LindJason GotayZión Moreno či Whitney Peak.

foto: HBO

Fanoušci herců Blake Lively (Serena van der Woodsen), Leighton Meester (Blair Waldorf), Penn Badgley (Dan Humphrey), Chace Crawford (Nate Archibald), Ed Westwick (Chuck Bass), Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen), Matthew Settle (Rufus Humphrey), Taylor Momsen (Jenny Humphrey), ale možná v seriálu občas uvidí i své oblíbence.

foto: HBO

„Oslovili jsme všechny, abychom jim dali vědět, že se bude opět natáčet. A byli bychom rádi, kdyby se někteří natáčení účastnili,“ řekl výkonný producent Josh Schwartz. Podle tvůrců však nebyl záměr obsadit staré herce do nového natáčení.

Superdrbna (Gossip Girl) původně běžela na The CW šest sezón od roku 2007 do 2012.

foto: HBO

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související