TOM HANKS se ukázal zcela bez vlasů. Proč je plešatý?

Tom Hanks
foto: Instagram Tom Hanks

Když jakákoli hollywoodská star zcela změní image, je z toho vždy pozdvižení. A v této době, kdy se nekonají žádné večírky, slavnostní premiéry a další veřejná vystoupení, obzvlášť.

Jak napsal web CNN, 64letý Tom Hanks odhalil svůj zcela nečekaný nový vzhled minulé úterý během rozhovoru v pořadu „Graham Norton Show”.

Hanks měl po většinu toho vystoupení na hlavě nasazenou baseballovou čepici. V jednu chvíli ale prozradil, že právě v Austrálii natáčí s Bazem Luhrmannem životopisný film o Elvisovi Presley, v němž hraje Presleyho manažera plukovníka Toma Parkera.

Tom Hanks
foto: Instagram Tom Hanks

„Ukážu vám úplně příšerný sestřih, který musím mít, abych mohl roli plukovníka ztvárnit,” prozradil slavný herec. „Podívejte se na tu hrůzu… Viděli jste to? Podívej se na to,” vyzýval překvapené diváky s úsměvem.

Pak, asi na vteřinu, se Hanks skrčil a svou holou hlavu ukázal. Bylo to tak rychlé, že stačilo mrknout a o ten pohled jste byli ochuzeni. Ale soudě podle výkřiků, které se ozývaly z publika, to viděli všichni. „Jen jsem vyděsil děti. Moc se omlouvám,” bavil se. A i když pohled na holohlavého Hankse většinu fanoušků překvapil, není to poprvé, co se herec takto předvedl.

Tom Hanks
foto: Instagram Tom Hanks

Ještě než začala pandemie koronaviru (a než byl jemu a jeho ženě, herečce Ritě Wilsonové virus diagnostikován), byl Tom Hanks v Austrálii kvůli přípravám právě pro tento film. V dubnu se pak objevil v pořadu „Saturday Night Live“ a z domova vysvětlil, co se děje s jeho vlasy – nebo spíše s jejich nedostatkem. „Nebojte se, vysvětlil obecenstvu. „Hlavu mi oholili jen kvůli filmu a mě vlasy rostou velmi pomalu. Ale ušetří to čas ve sprše, takže nevím, neměli bychom to nakonec udělat všichni?”

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související