Rychle a přímo k orgasmu! Návod i pro stydlivky

foto: Unsplash

Uuuuž? Už! Nebo zase nic? Pokud se vám opakovaně nedaří dosahovat vyvrcholení, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Po přečtení tohoto článku si budete říkat jediné. Proč mi tohle někdo neřekl dřív!?!

Nevěřte mýtům, že za váš orgasmus je zodpovědný muž. Ve skutečnosti jste to pouze vy, kdo rozhodne, jak se vám milování bude líbit. Tak samozřejmě už tím, koho si do ložnice pustíte. Ale ještě mnohem důležitější je naučit se znát svoje tělo a osvojit si, co na vás opravdu funguje. Sebepoznání je zkrátka základ. Uznejte, jak má váš partner poznat, co vám nejvíc vyhovuje, když to nevíte ani vy sama?

Sama doma

Masturbace není obvykle běžné téma na kávové dýchánky s kamarádkami, ale proč vlastně? Nemáme se za co stydět. Není to jen zábavná kratochvíle, ve skutečnosti nám prospívá mnohem víc, než tušíme. Uvolňuje stres, potlačuje úzkost a také má zásadní vliv na prožívání a dosahování orgasmu při klasické souloži. Jak potvrdily mnohé výzkumy, ženy, které pravidelně masturbují, dosahují při milování s partnerem orgasmů mnohem častěji, rychleji a také je prožívají intenzivněji. Což je dost pádný důvod, proč si tuhle příjemnou aktivitu neodpírat. Rada na zlato? Lubrikantu není nikdy dost! Podle studií zvyšuje úspěch až o 50 %.

Nepřímá stimulace

Zdá se to až neuvěřitelné, ale i v 21.století je mezi námi mnoho žen, které se zdráhají se sama sebe dotknout. Pro ty mají sexuologové jeden jednoduchý, ale velmi osvědčený trik. Lehněte si jen v prádle (nebo i bez něj) na břicho, pod sebe si dejte cokoli jemného a měkkého (polštář, osušku) a pomalými pohyby kyčlí se o povrch otírejte. Podle libosti přizpůsobte rychlost, tlak, hromádku pod sebou si upravte, aby vám co nejvíce vyhovovala, dýchejte a nespěchejte. Zn.: Neslušné představy povoleny.

Hry pro velké holky

Jedním z nejjednodušších a nejspolehlivějších způsobů, jak naučit své tělo vyvrcholit, je pořídit si malého pomocníka. Nebojte, do sexshopu chodit nemusíte, stačí zapátrat na internetu. Začít můžete s jedním z nejprodávanějších – Satisfyer Pro. Existuje už v několika verzích a ať sáhnete po kterékoli, garantujeme vám, že zklamaná nebudete. Tahle investice se vám opravdu vyplatí. Sexuologické studie totiž opakovaně prokazují, že čím častěji orgasmus zažíváme, tím rychleji ho dosahujeme. Vysvětlení se ukrývá v našem mozku. Jednoduše řečeno se to naučíme. A co umíme, není problém zopakovat.

Zdržujte to!

Zdá se to jako protimluv, odpírat si po čem toužím nejvíc. Kdo kdy ale slyšel o tantrickém milovaní, ví dobře, o čem je řeč. Oddálit orgasmus je ve skutečnosti cestou k bouřlivému vyvrcholení. Stojí rozhodně za to, si s touhle možností pohrát. Lépe se samozřejmě trénuje o samotě, s partnerem je třeba se nejdřív domluvit, aby věděl, o co se snažíte. Jak na to? Jednoduše těsně před extází zvolníte, nebo ještě lépe zcela zastavíte a necháte vzrušení opadnout. Po chvíli začněte znovu, dotýkejte se klitorisu, střídejte pevné dotyky s něžnými, přiveďte se až téměř k vrcholu a znovu ustaňte. Čím víckrát to dokážete, tím intenzivnější odměnu dostanete.


zdroj: psychologytoday.com, glamour.com, www.everydayhealth.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související