JENNIFER LOPEZ se podezřívání z botoxu jen směje

„Tohle je opravdu můj obličej!” tvrdí
foto: Instagram JLo

Jedno je jisté. Na jednapadesát let vypadá Jennifer vážně skvěle. A tak není divu, že ji mnozí podezírají. Dopomohli jí k mladistvému vzhledu plastičtí chirurgové?

Jennifer Lopez ale nad podobnými názory jen mává rukou. Řekla to prý už milionkrát a kdykoli to ráda zopakuje. „Tohle je můj obličej, takhle opravdu vypadám a žádné injekce nebo operace zatím nejsou!”

Krásná JLO bez make-upu

Aby svá slova podpořila, natočila nedávno video, které zveřejnila na svém Instagramu. Nevzniklo samozřejmě jen tak náhodou. Slavná JLO tak především propaguje vlastní značku kosmetiky, kterou nedávno uvedla na trh. Jak se ale můžete přesvědčit, je tu zcela bez make-upu a vypadá skvěle! Zejména její pleť je bez jediné chybičky, napnutá, svěží a zářivá. To vše prý jen díky aplikaci pleťové masky z její nejnovější kosmetické řady JLO BEAUTY. Jo, tohle bude fungovat. Kdo by nechtěl po padesátce vypadat jako ona?

„Upřímně, nevidím na své tváři ani vrásku,” prohlašuje Jennifer na videu po odstranění pleťové masky. „Mám pocit, jako by mi to smazalo z tváře deset let.”

Ne všichni jsou ale přesvědčeni, že její bezchybná pleť je pouze výsledkem dobrých genů a používání kosmetických výrobků. „Můžu jen říct, že obočí a čelo se vám vůbec nehýbou, když mluvíte nebo se snažíte usmát… Rozhodně máte botox. A tuny,” napsal jí jeden z fanoušků.

JLO ale dokázala, že se umí bránit a má smysl pro humor. A v neposlední řadě to umí i v marketingu. „Dám vám JLO BEAUTY a budete se cítit a vypadat stejně skvěle jako já!” odpověděla obratem. A dodala: „A ještě jedno tajemství vám prozradím. Zkuste být ve svém životě víc pozitivní, laskavější a vstřícnější a ostatní spíš povzbuzovat než urážet. A budete působit mladší a hezčí!”

Propagaci své značky JLO Beauty začala Jennifer začátkem ledna na sociálních sítích videem, kde předvedla přípravek na odstranění make-upu. Její nová řada zahrnuje tři nové produkty, odličovač That Hit Single, To JLO sérum a Blockbuster Wonder Cream. „Šťastný Nový rok! Jste připraveni ze sebe smýt rok 2020? “ zeptala se v klipu. „Já ano! A zároveň se podělila o úlevu nad vyhlídkou, že tenhle těžký rok konečně končí. „Díky Bohu, že jsme to zvládli,“ prohodila, zatímco si drhla obličej.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související