Ranní péče o pleť podle Jennifer Lopez: Kdo by nechtěl ve 52 vypadat jako ona!

Tři snadné kroky plus jeden tajný navíc
foto: Instagram Jennifer Lopez

Má snad tajný recept na elixír mládí? Jennifer Lopez by její věk hádal málokdo. A můžete si do aleluja šuškat o plastikách, nové lásce a drahé péči… Jak nedávno dokázala ve svém příspěvku na Instagramu, i bez make-upu vypadá prostě skvěle. Její recept na zářivou mladistvou pleť? Překvapivě jednoduchý!

Je to už sedm měsíců, co zveřejnila svůj večerní pečující rituál. Učinila tak samozřejmě v rámci propagace vlastní kosmetiky, ale každý, kdo ho viděl, musí uznat, že je opravdu působivý. „Upřímně, nevidím na své tváři ani vrásku,” prohlásila v lednu Jennifer Lopez na videu po odstranění pleťové masky. „Mám pocit, jako by mi to smazalo z tváře deset let.” No možná i víc… A od té doby čekáme, až se pochlubí, jak o sebe pečuje ráno. A je to tu!

Koncem července na svém profilu pozvala fanoušky znovu do své vlastní koupelny a odtajnila svůj ranní pečující rituál. Je překvapivě jednoduchý. Skládá se jen ze tří banálních kroků. Jennifer samozřejmě používá produkty vlastní řady JLO BEAUTY, které si lze objednat na její e-shopu. Ale dají se napodobit za použití podobně kvalitní kosmetiky, ideálně bez sulfátů, a naopak obohacené o antioxidanty a vitaminy.

Šetrné odlíčení

První krok péče podle JLo je velmi důkladné, ovšem šetrné čištění. Ona používá Single gel-cream čistící krém a jak předvedla na videu, nešidí to. „Ranní očista obličeje je opravdu důležitá,“ říká, než si namydlí a opláchne celý obličej vlažnou vodou. A nezapomene zdůraznit, že nezapomíná ani na linii kolem vlasů. „Tenhle krémový odličovač, který je velmi šetrný a jemný mi dodává extra čistý pocit, ale zdravým způsobem. Jsem do něj vážně zamilovaná, a používám ho každý den,“ tvrdí.

Výživa a rozjasnění

Dalším krokem, který prozradila, je nanesení rozjasňujícího séra plného vitaminů a dalších pečujících přísad. Tohle sérum je prý tím tajemstvím její zářivé pleti a musí být opravdu jemné, protože ho nanáší i na ultra jemnou pokožku kolem očí. A jestli nepoužila při natáčení žádný filtr, klobouk dolů, zdá se, že sérum The JLo Glow opravdu zkrášluje v přímém přenosu.

Poslední krokem ranní péče, jakmile se sérum vstřebá, by podle Jennifer Lopez měl být vždy opalovací krém. „To je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších věcí, které jsem už od ranného mládí dělala a pomohlo mi to udržet si pleť takovou jakou mám,“ prohlašuje 52letá Jennifer. Věříte jí? My ano! Sluneční paprsky jsou opravdu jedním z nejprokázanějších příčin výskytu vrásek, pigmentových skvrn a často i akné či vyrážek. Takže od teď bez dostatečného filtru, alespoň 30 už opravdu nevycházíme!

A ten tajný bonusový tip Jennifer Lopez?

Vitaminy! Protože podle JLo musí krása vycházet zevnitř. V tom jejím elixíru mládí najdete 12 základních vitaminů a minerálů, především antioxidanty C, E a A, čtyři vitaminy skupiny B, kolagen, měď, mangan a extrakt z oliv. Tak proč to nezkusit?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související