Simona Krainová: jak a čím se snaží zastavit stárnutí?

Spoléhá na svůj elixír krásy.
Simona Krainová
foto: Anna Kovačič

Ani modelky nemládnou, i když to tak někdy vypadá. Snaží se. Cvičí, jedí zdravě, nevyhýbají se estetickým zákrokům… A mnohé jako Simona Krainová (47) spoléhají i na další tajné zbraně.

Simona Krainová
foto: Anna Kovačič

Tím tajným Simoniným tipem, jak zastavit stárnutí a zlepšit kvalitu pleti je kolagenový elixír, který obsahuje vysoké množství tří druhů kolagenu a správně namíchaného poměru důležitých vitamínů a minerálů. První drink Masterpiece uvedla na trh před dvěma lety. „Díky pravidelnému užívání jsem přišla na to, že každá rutinní věc potřebuje nějaké zpestření. Chtěla jsem uživatelům kolagenu Masterpiece i sobě dopřát možnost výběru z více příchutí,“ říká Simona Krainová o novém produktu.

O tom, že její slova nejsou jen fráze, svědčí i fakt, že ve svých letech, vypadá skutečně skvěle. Jako ona by chtěla vypadat kdejaká náctiletá modelka. Podle sociálních sítích však není nic zadarmo a Krainová mimo užívání kvalitních produktů, dbá na zdravý životní styl. Pravidelně cvičí a spolu se svou sestrou Ivanou jsou dobrým příkladem všech jejich fanoušků na sociálních sítích.

Měsíční kúru Masterpiece by Simona zakoupíte od 1290 Kč v síti lékáren Dr. Max, v parfumeriích Douglas ČR a SK, na www.vivantis.cz, www,vivantis.sk  a samozřejmě také na www.bysimona.cz.

Dara Rolins vydává svůj nový diář


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související