Simona Krainová: jak a čím se snaží zastavit stárnutí?

Spoléhá na svůj elixír krásy.
Simona Krainová
foto: Anna Kovačič

Ani modelky nemládnou, i když to tak někdy vypadá. Snaží se. Cvičí, jedí zdravě, nevyhýbají se estetickým zákrokům… A mnohé jako Simona Krainová (47) spoléhají i na další tajné zbraně.

Simona Krainová
foto: Anna Kovačič

Tím tajným Simoniným tipem, jak zastavit stárnutí a zlepšit kvalitu pleti je kolagenový elixír, který obsahuje vysoké množství tří druhů kolagenu a správně namíchaného poměru důležitých vitamínů a minerálů. První drink Masterpiece uvedla na trh před dvěma lety. „Díky pravidelnému užívání jsem přišla na to, že každá rutinní věc potřebuje nějaké zpestření. Chtěla jsem uživatelům kolagenu Masterpiece i sobě dopřát možnost výběru z více příchutí,“ říká Simona Krainová o novém produktu.

O tom, že její slova nejsou jen fráze, svědčí i fakt, že ve svých letech, vypadá skutečně skvěle. Jako ona by chtěla vypadat kdejaká náctiletá modelka. Podle sociálních sítích však není nic zadarmo a Krainová mimo užívání kvalitních produktů, dbá na zdravý životní styl. Pravidelně cvičí a spolu se svou sestrou Ivanou jsou dobrým příkladem všech jejich fanoušků na sociálních sítích.

Měsíční kúru Masterpiece by Simona zakoupíte od 1290 Kč v síti lékáren Dr. Max, v parfumeriích Douglas ČR a SK, na www.vivantis.cz, www,vivantis.sk  a samozřejmě také na www.bysimona.cz.

Dara Rolins vydává svůj nový diář


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související