Rok 2021 podle Dary Rolins: Naučme se vidět krásu

Zpěvačka sice musela zrušit svá vystoupení, ovšem radost lidem rozdává aspoň formou svého nového diáře.
Dara Rolins
foto: Presco.cz

Warning: Undefined array key "Flash" in /data/web/virtuals/240472/virtual/www/domains/runwayonline.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_data/package.module.nextgen_data.php on line 4192

Dara už dávno není jen zpěvačka, ale především super značka. A díky tomu každá společnost lační po spolupráci s ní.

Zpěvačka Dara Rolins (47) to umí skvěle nejen na podiu či před televizní obrazovkou, ale i na sociálních sítích. Udává trendy, propaguje jógu, pije chlorofyl a radí ženám, jak jíst a mít dokonalé tělo. A nyní už popáté přichází se svým novým diářem ROK PODLE DARY. Ten vytvořila pro své fanynky a fanoušky jako nového průvodce zdravým životním stylem pro příští rok.

ROK PODLE DARY ve spolupráci se společností PRESCO GROUP, a. s., vychází letos již popáté. Tentokrát je diář plný zajímavostí na téma – jak nalézt sebe sama a být v životě spokojený. „Zejména v dnešní době je hodně důležité. Vím, že když je člověk v rovnováze sám se sebou, může pak rozdávat radost ostatním,“ přiznala zpěvačka v Mosaic House Design, kde svůj diář pro rok 2021 představila.

Podle předchozích prodejů se dá předpokládat, že úspěch je i tentokrát zaručen. „Nejen ženy zajímají recepty či tipy, co a kdy jíst, abychom byli zdraví a plní energie, nebo se dostali do formy, když zrovna nejsme úplně fit,“ věří Dara Rolins, která ani tentokrát nezapomněla na malé překvapení pro své věrné fanoušky – stylový náramek!

Výživová poradkyně Kateřina Prokšová a Dara Rolins

Obrázek 1 z 14

„Naučme se vidět krásu v tom, čím jsme obklopeni. A vyprávět, žít SVŮJ vlastní příběh. Po pravdě, bez filtru. Se všemi omyly, chybami, přehmaty a marnými pokusy, štěstím i slzami. Svůj. Prostě originál,“ dodala.

Diář v pevné vazbě, ve formátu 13 × 21 centimetrů, obsahuje 172 vnitřních stran. Nechybí zadní praktická kapsa na drobnosti, látková záložka, poutko na tužku a uzavírání na gumičku.

Diář podle Dary 2021, Presco Group, cena 299 Kč, www.presco.cz.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související