Bridget Jones 4 bude! Natáčení začne letos v květnu v Londýně

foto: CinemArt

Mluvilo se o tom už před dvěma lety, ale nyní je to potvrzené. Příprava dalšího příběhu o mile ztřeštěné Bridget Jones se má rozběhnout ještě letos v květnu.

Její představitelka Renée Zellweger si má už dokonce hledat v Londýně vhodné bydlení. Dostatečně velký a pohodlný byt, kam by se přestěhovala i se svým přítelem, o deset let mladším televizního moderátora Antem Ansteademna celou dobu natáčení. Film pod názvem Bridget Jones: The Last Chapter (Poslední kapitola) by měl do kin dorazit ještě letos o Vánocích.

Příběhy lehce bláznivé Bridget

Ty nás baví už více jak dvacet let. Její první příběh spatřil světlo světa v roce 2001 a okamžitě se stal hitem. Autorce knihy, podle které film vznikl, Helen Fielding se podařilo stvořit postavu, s kterou se ztotožnily miliony žen po celém světě. Lehce ztracenou třicátnici s mírnou nadváhou, bez pořádného vztahu, za to s velkou chutí užívat si život. Jenže se to vždycky nějak zvrtne…

Kouzlo Bridget Jones zůstalo v její bezprostřednosti, upřímnosti a schopnosti podívat se na sebe s humorem a nadhledem. Zejména když konečně našla toho pravého. Nebo možné ne…

Jak to bude dál?

Je to už osm let, co jsme Bridget opustili ve chvíli, kdy se konečně stala maminkou. A začala svůj nový vysněný život po boku Marka Darcyho (Colin Firth). Čtvrté pokračování se má natáčet podle knihy Helen Fielding Bridget Jones: Mad About The Boy. V té je Bridget už pět let vdovou a vychovává své děti jako svobodná matka.

Zda se ale scénář chystaného filmu bude knihy držet, není jisté. Znamenalo by to, že Mark je mrtvý a to by většina fanynek asi nepřežila. Ostatně i v posledním filmu se na konci raději tvůrci odhodlali k náznakům, že ani Daniel Cleaver (Hugh Grant) nezemřel. Takže se můžeme dočkat ještě mnohých překvapení.

Sladká Bridget Jones

Velkou zásluhu na úspěchu tří filmů o Bridget Jones, které vydělaly už přes 1 miliardu liber, má bezesporu i její představitelka Renée Zellweger. Hltali jsme veškeré podrobnosti o jejím tloustnutí i následném hubnutí kvůli roli, později se řešily její plastiky. Faktem ale zůstává, že je především skvělá herečka, díky které je postava Bridget tak populární.

Sama Renée Zellweger na otázku, zda by se ráda vrátila ke své nejslavnější roli Bridget už před dvěma lety v The Jess Cagle Show na SiriusXM odpověděla: „Doufám, že ano. Doufám. Ona je tak zábavná.“ A dodala: „Miluji být Bridget. Chci říct, že se moc bavím, když se každý den na place rozhodujeme o tom, jak moc trapné situace se jí ještě můžou přihodit. Myslím, že ji všichni zbožňujeme, protože se její život podobá našim vlastním životním zkušenostem.“ A tak nezbývá než doufat, že se dalšího pokračování opravdu dočkáme.

Zdroj: www.dailymail.co.uk, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související