Lucie Výborná: S mojí show se diváci nudit nebudou, pro to udělám všechno

foto: Jaroslav Fikota

Moderní a neotřelá talk show známé moderátorky se zajímavými osobnostmi, taková prý má být nová Výborná SHOW. Tři hosté, zajímavý příběh a vášeň pro to, co kdo dělá. Možná proto bude Lucie Výborná se svým pořadem na ČT2. Výbornou SHOW uvidíme poprvé ve čtvrtek 7. března od 20:00 hodin.

„Bude to víc talk než show, tak jsme to s týmem chtěli. Nemyslím si, že tento formát je hlavně továrna na legraci a vlastně to tak ani neumím. Chci se bavit také o vážných věcech, protože život je i takový. Tři hosty ve Výborné SHOW spojí jedno téma a nejsou to pokaždé známé osobnosti. Ale celebrity ve svých oborech to rozhodně jsou. A nudit se diváci nebudou, pro to udělám všechno,“ říká moderátorka pořadu Lucie Výborná.

foto: Jaroslav Fikota

Patnáct let historie

Nový pořad Lucie Výborné navazuje na její patnáctiletou historii rozhovorů se svéráznými a často nezapomenutelnými hosty v Radiožurnálu, kde i nadále pokračuje ve svém každodenním dopoledním vysílání. V televizi získává pořad jinou koncepci s více hosty. 

„Když jsme Výbornou SHOW připravovali, věděli jsme, že stavíme na citlivé a pohotové moderátorce, která má spoustu zkušeností, jak vést zajímavé, zábavné rozhovory, ve kterých se zároveň nevyhýbá vážnějším tématům či melancholičtějším emocím. Výsledkem je útulné skladiště příběhů, myšlenek a témat,“ vysvětluje režisér Jakub Sommer.

Mareš, Hartl, Neužil či Zawadská

Do prvního dílu s podtitulem „Jak se žije s neklidem…“ si Lucie Výborná pozvala kardiologa Petra Neužila, moderátora Daniela Stacha a spisovatele a režiséra Patrika Hartla. Ve druhém díle se na téma „Rádio je hra…“ představí moderátor Leoš Mareš, režiséři ozvučení Jiří Litoš a Petr Šplíchal se svými ruchařskými rekvizitami a herečka Valérie Zawadská, která svým podmanivým hlasem namluvila spoustu rolí a komentářů.

Pořad se natáčí v divadle La Fabrika. „Chtěli jsme Lucii a její kvality podpořit přitažlivým vizuálním prostředím a obrazovým snímáním, se kterými se v českých talk show zatím moc nesetkáváme,“ uzavírá Jakub Sommer. Premiérový díl uvede ČT2 ve čtvrtek 7. března od 20:00 hodin. zdroj: ČT

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související