Gal Gadot přivedla na svět už čtvrtou holčičku! Dostala jméno Ori, což v hebrejštině znamená „mé světlo“

foto: Warner Bros.

Těhotenství, jako správná Wonder Woman, Gal Gadot před světem zcela utajila. Šťastnou novinu oznámila na sociální síti. Ke třem dcerám, které už má doma, nyní přibyla další holčička.

Osmatřicetiletá izraelská herečka Gal Gadot, kterou proslavila především role legendární Wonder Woman, prokázala, že je neobyčejnou ženou i v civilním životě. Bez jakékoli pozornosti médií a v naprostém utajení přivedla tento týden na svět už čtvrtou dceru. Malý uzlíček lásky dostal krásné hebrejské jméno Ori, tedy Mé světlo.

Gal Gadot rodí ráda

„Moje sladká holčičko, vítej. Těhotenství nebylo snadné, ale daly jsme to. Vnesla jsi do našich životů tolik světla, takže děláš čest svému jménu Ori, což znamená ‚mé světlo‘ v hebrejštině. Naše srdce jsou plné vděčnosti. Vítej v naší holčičí domácnosti. Táta je taky moc fajn,“ napsala sympatická herečka na sociální síti k roztomilé fotografii, kde se mazlí s novorozenou dcerkou.

S manželem Yaronem Varsanem (49) už mají doma tři starší holčičky, Almu (12), Mayu (6) a dvouletou Daniellu. Možná doufali, že tentokrát to bude konečně chlapeček, jak vidno, Yaron ale umí jen holky. Přesto je radost obou rodičů z narození další zdravého holčičky obrovská. Gadot sice svá těhotenství snáší špatně, mívá migrény a bývají zle, ale porod jí prý vždy naplní štěstím.

Miluji porody. Rodila bych klidně každý týden, kdybych mohla. Je to tak kouzelné,“ svěřila se Gadot magazínu InStyle . „Abych byla upřímná, vždycky si nechám dát epidurál, takže to tak nebolí. Ale ve chvíli, kdy víte, že vytváříte život, je to neuvěřitelný pocit,“ tvrdí Gal. „Když porodíte, říkáte si, ach můj bože, tohle jsem stvořila já!“ řekla Gadot pro portál News v květnu 2017. „Nejlepší věc je stát se matkou a dávat život,“ vyznala se slavná herečka.

Gadot a její role

Ačkoli je známá především kvůli své nejslavnější roli Wonder Woman, vidět jste ji mohli také ve filmech Rachel Stoneová: Sázka na Srdce, Red Notice, Smrt na Nilu, Rychle a zběsile, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti či Liga spravedlnosti. Svého muže, izraelského filmového producenta Yarona Varsana si vzala v roce 2008. V několika rozhovorech se už také svěřila, že skloubení péče o tak velkou rodinu s filmováním, pro ni není snadné.

Své soukromí si ale hodně hlídá, snaží se jej nijak nevystavovat na odiv. I proto možná své poslední těhotenství před světem skrývala a pochlubila se až čerstvě narozenou dcerou. Naposledy si zahrála ve špionážním akčním thrilleru Heart of Stone (Netflix) z roku 2023. A dále se objeví jako zlá královna v nové Disneyho Sněhurce, která má mít premiéru v roce 2025.Zdroj: www.hollywoodreporter.com, people.com, news.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související