Gabriela Lašková září štěstím. Místo moderování zpráv čeká třetího potomka. Bude to konečně holčička?

foto: CNN Prima News

Vloni ukončila modelování zpráv na TV Prima a stáhla se do ústraní. Před pár dny se Gabriela Lašková fanouškům na Instagramu pochlubila, že je potřetí těhotná. Nyní se ve společnosti ukázala i na Česko-slovenském plese.

„Na chvilku jsem se odmlčela, ale měla jsem pro to ten nejkrásnější důvod. Naše třetí obrovský štěstí, budeme mít miminko,“ napsala bývalá královna krásy k videu, kde ukázala v bílých šatech rostoucí těhotenské bříško. S tím se pochlubila i v Obecním domě na jednom z největších plesů roku.

Po větší rodině toužili oba

Již v minulosti se Gabriela Lašková netajila tím, že by ráda s manželem měli tři děti. Není se totiž čemu divit, jak ona, tak manžel Filip Lašek jsou totiž ze tří dětí. Bývalá královna krásy z roku 2013 Gabriela Lašková, bývalá tváří stanice CNN Prima News, má s manželem Filipem syna Benedikta, který se narodil v dubnu 2018 a syna Vincenta, narozeného v září 2020.

„Když jsme čtyři, je to úžasné, ale nemohu v sobě popřít pocit, že ještě nejsme kompletní. Myslím si, že ještě jedno miminko by se k nám vešlo. Nechci ale předbíhat. Nicméně i manžel se myšlence na tři děti nikdy nebránil, tak uvidíme, zda nám to vydrží,“ řekla v jednom z rozhovorů Gabriela, a to v době, kdy se stěhovali do většího domu.

Právě v novém domě si manželé už předem zařídili mimo ložnici i tři pokojíčky. Jeden dodnes sloužil jako pracovna. Zda se nyní vybaví do modra nebo do růžova, zatím není jistý, ovšem sympatický rodiče vědí, že nejdůležitější je, aby miminko bylo zdravé.Vražedná kombinace

Při studiu na gymnáziu působila kromě modelingu v týmu mažoretek, s nímž se v roce 2013 stala vicemistryní Evropy. Mnozí už možná ani nevědí, že sympatická moderátorka, ještě coby Gabriela Kratochvílová, vyhrála v roce 2013. Byla první Českou Miss s krátkými vlasy. Možná právě tento střih ji dodal větší šmrnc a ona dostala šanci stát se moderátorkou zpravodajství.

V letech 2014–2018 tak vytvořila moderátorskou dvojici na TV Prima, a to s bývalým desetibojařem Romanem Šebrlem. Po návratu z mateřské dovolené si k moderátorskému pultu sedla v roce 2018 po boku Matěje Misaře. Na CNN Prima News několik měsíců moderovala zprávy v ranní show Nový den.

Jak vidno, je tato moderátorka nejen krásná, ale i chytrá. Což může působit jako vražedná kombinace. Ovšem Gabriela Lašková ví, co chce a umí si vážit především toho, co má. Není proto divu, že dodnes patří mezi hrstku královen krásy, kterým vydržel partnerský vztah i po vítězství v soutěži. Se svým manželem Filipem Laškem, kterého si vzala v roce 2016 na Vysočině, spolu chodili před Českou Miss a vloni spolu oslavili deset let.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související