BRAD PITT: Věčný elegán

Se stal znovu tváří módní značky.
Brad Pitt
foto: Brioni
Brad Pitt (56) opět útočí na svět svým sexy vzhledem. I ve zralém věku totiž stále patří mezi top muže planety. Není proto divu, že si ho společnost Brioni v letošním roce vybrala již podruhé do své kampaně.

Lehké strniště, neodolatelný výraz. Radost pohledět… Před fotoaparátem stál slavný fotograf Mikael Jansson, který zachytil amerického herce v modelech značky Brioni. Během focení herec vystřídal různé outfity včetně obleku Virgilio a cestovní bundy, která je inspirovaná z historie oděvů samotné italské značky. S tou se v minulosti spojila taková jména jako Pierce Brosnan, Anthony Hopkins či Samuel L. Jackson.

video: pro Brioni Pursuitist

Kampaň začátkem tohoto týdne zasáhla online i tištěná média a billboardy po celém světě. „Vždy jsem obdivoval elegantní a nadčasové vzory Brioni. Je to značka ztělesňující kreativitu, kvalitu a dokonalost, řekl ke spolupráci Pitt, který kampaní podzim / zima 2020 s názvem „Tailoring Legends“ oslavuje 75. výročí značky.

Sám se nikdy netajil, že si značku oblíbil dávno před tím, než s ní započal spolupráci. Naposledy si ukázal v Brioni obleku při předávání Oscarů a Zlatých glóbů, kde sám získal sošku za nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu „Once Upon a Time… in Hollywood“. Za roli kaskadéra Cliffa Bootha, kterou ztvárnil po boku svého přítele Leonarda DiCapria.

video: Brioni

Přestože černobílé snímky fotil herec, který se proslavil v roce 1991 filmem Thelma a Louise, během obnoveného napětí se svou bývalou manželkou Angelinou Jolie (45), svůj postoj profesionálního elegána dokonale zahrál.

Vztahy mezi bývalým párem, který má společně šest dětí – Maddooxe (19), Paxe (16), Zaharu (15), Shiloh (14) a dvojčata Knoxe a Vivienne (12), se zhoršily krátce po té, co na konci srpna Pitt navštívil Château Miraval se svou novou přítelkyní, německou modelkou Nicole Poturalski (27).

Podle magazínu Us Weekly se dokonce herec už neúčastní rodinné terapie. Na říjen je v Los Angeles naplánován soud, kde se má rozhodnout o péči o děti. Pouze nejstarší syn Maddox má dovoleno si sám zvolit, s kým chce kdy být. Podle informací z blízkého okolí herců, chce údajně se svým otcem úplně přerušit jakýkoli kontakt. „Brad chce společnou péči, což je prý pro Angelinu zcela nepřijatelné.

Brad Pitt

Obrázek 1 z 4

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související