10x ty nej trendy účesy na jaro 2021

Prohlížejte a vybírejte
foto: archiv firem

Netrpělivě vyhlížíme otevření kadeřnictví a inspiraci potřebujeme! Vybrali jsme pro vás ty úplně nej trendy účesy pro letošní jaro. Takže co právě letí?

Za poslední rok jsme si zrovna moc kreativních chvil neužily. Většinou jsme byly rády, že jsme se alespoň jednou za tři měsíce dostaly na barvu a sestřih se většinou odehrál jen v nejnutnějších mezích. Na odvážné změny moc nebyl prostor, vždyť kdo ví, co bude za čtvrt roku, že? Ovšem, teď by to mohlo klapnout, svítá naděje na změnu, takže i na odvážnější kreace by mohlo dojít. Hledáte inspiraci? Tady je. Vybrali jsme nejvíc trendy účesy sezóny, tak se nechte zlákat!

DŮMYSLNÉ PROSVĚTLENÍ

Mohlo by se zdát, že na tomhle účesu americké herečky a zpěvačky Hilary Duff není nic objevného, ale aby působil takto přirozeně a vlastně nenápadně dokonale, musel o něm kadeřník hodně přemýšlet. Za prvé si všimněte barvy. U hlavy je odstín o dost tmavší, ale studený, popelavý, což je skvělý trik, protože tahle barva působí vždy naprosto přirozeně a tmavší odrosty jí ještě dodají šmrnc. Směrem do délek se pak odstín postupně zesvětluje, ale každý pramen trochu jinak, takže vlasy působí plasticky, dodává jim to opticky na objemu a přirozenosti. Geniální! Vše potrhuje rafinovaný postupný sestřih. Tohle nikdy z módy nevyjde.

NA KRÁTKO

Pokud máte už delší dobu zálusk na kratší střih, do toho! Je to svěží, je to zábavné a omlazuje to. Vzadu na krku jsou vlasy hodně vystříhané, ale ofina je delší a bohatá. Pro tenhle účes potřebujete hustší a pevnější vlasy, aby držely objem. Ale má tu obrovskou výhodu, že není náročný na údržbu (pokud jsou vlasy dobře sestříhané) a dovolí skvěle vyniknout vašim očím.

HRAVÁ ELEGANCE KUDRN

Přirozeně vlnité vlasy neposkytují tolik variant, co s nimi, ale když se vybere dobře, možná už u zvoleného střihu zůstanete. Což je přesně tenhle případ. Dokonalý střih dává skvěle vyniknout obličeji, aniž by ho potlačoval. Účes není náročný na údržbu, jen musíte dobře volit styling. Hodně pomáhají suché oleje, jeden z nejlepších je BUMBLE AND BUMBLE (prodává Sephora) nebo zvolte speciální řadu určenou na kudrliny. V tomto případě se nevyplácí šetřit, výsledek za to stojí. Doporučujeme vybírat z renomovaných značek jako je například L’Oréal, Kérastase nebo Alterna.


Zapleťte se! Hravé a mladistvé copánky budou hitem jara…

… a závanem lepších časů

Foto: Instagram

KRÁTKÉ MIKÁDO

Působí trochu přísně, ale na druhou stranu, když ho dobře zkombinujete s výraznějším líčením, není nic efektivnějšího. Je ideální pro rovné vlasy, které stačí pro objem vyfoukat přes kartáč a zpevnit lakem s leskem. Pokud máte vlasy mírně vlnité, měly by být trochu delší, aby vynikla jejich plnost.

ODVAHA ROCKEREK

Provokativní a rebelské. Účes, připomínající zejména mužské hlavy 70. let, je směsicí odvahy a uvolněnosti. Je jako stvořený pro husté, přirozeně vlnité vlasy, které můžete, anebo nemusíte, ještě podpořit nenápadným melírem tón v tónu. Je-li dobře trefený a profesionálně postupně sestříhaný, nevyžaduje prakticky žádnou úpravu a vypadá skvěle za všech okolností. I v případě, že necháte vlasy jen tak volně uschnout. Mezi trendy účesy patří tohle jaro jednoznačně.

ESENCE ŽENSKOSTI!

Tohle jsou přesně ty trendy účesy, které se i bez pravidelného zásahu kadeřníka obejdou. Ale snad už přichází doba, kdy to nebude potřeba. Ovšem tenhle účes je bez ohledu na praktičnost vážně hodně cool. Budete nepřehlédnutelná. Jemněji působí na blondýnkách, ale skutečná bomba je pro zrzky s jemným melírem, který v zapleteném copánku nádherně vynikne. Není nic důmyslnějšího a sexy!


11 nejzajímavějších barevných trendů. Přirozený melír nebo kontrast?

Volte moudře

foto: Instagram Cat5

BAREVNÉ HRÁTKY

Jasně, tohle už tu taky bylo, ale když vlasoví stylisté mají chuť řádit. Takže i mnohé trendy účesy hrají barvami. Tohle jaro i léto přeje všem odvážným, které nebaví klasika a mají chuť si vyzkoušet cokoli nového, neotřelého a zábavného. Pokud tedy máte jen kapku odvahy, přemýšlejte, která barevná kombinace bude pro vás ta pravá. Za nás jsou super všechny!


„Největším trendem je přirozenost,“ říká vyhlášený kadeřník Jiří Hrabal

Jaké chyby děláme při péči o vlasy nejčastěji a co je hitem této sezóny?

Kadeřník Jiří Hrabal / foto: vlasyodhrabala.cz

Profi péče i doma: 5 osvědčených kadeřnických triků

Krásné vlasy za všech okolností

foto: archiv redakce

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související