Adele se vrací na světová pódia

Televizní stanice Nova Fun si pro své diváky připravila velké překvapení.
foto: TV Nova

Dvouhodinový speciál ADELE – One Night Only britské zpěvačky a skladatelky Adele, který mimořádně zařadí do programové nabídky Nova Fun, můžete zhlédnout již v pátek 26. listopadu od 20 hodin.

Ve dvouhodinovém televizním speciálu ADELE – One Night Only, který bude uveden v původním anglickém znění s českými titulky, zazní mix nejpopulárnějších hitů superhvězdné interpretky a patnáctinásobné držitelky Grammy Adele. Světovou premiéru budou mít navíc také některé singly z jejího nového, dlouho očekávaného, čtvrtého studiového alba s názvem 30. To vydává v těchto dnech vydává a končí tak svou šestiletou hudební pauzu.

foto: TV Nova

Adele u Oprah

Diváci se mohou těšit také na rozhovor Adele se slavnou americkou televizní moderátorkou Oprah Winfreyovou. Adele se v prvním obsáhlém televizním rozhovoru rozpovídala o svém novém albu. Ale také o příbězích, které inspirují její písně, o životě po rozvodu, hubnutí, výchově syna nebo o vztahu se svým otcem.

foto: TV Nova

Speciální koncert ADELE – One Night Only před pár dny odvysílala televize CBS. Natáčel se pod širým nebem v prostoru ikonické observatoře Griffith Park v Los Angeles a sklidil mimořádně velký divácký úspěch. . Při svém uvedení přilákal k obrazovkách 10,33 milionů diváků a stal se tak nejsledovanějším televizním speciálem od předávání Oscarů v dubnu 2021. Již nyní je ke zhlédnutí na Voyo.

Písničky, které Adele nazpívala na živo:

“Hello” / “Easy On Me” / “Skyfall” / “I Drink Wine” / “Someone Like You” / “When We Were Young” / “Make you Feel My Love” / “Hold On” / “Rolling In The Deep” / “Love Is A Game”


Album „30“ je nejodvážnějším počinem umělkyně. Dala do něj opravdu všechno. Bezradnost, pochybnosti, smutek, výčitky i naději. Hudební kritici o její poslední desce hovoří jako o nejlepším, co kdy vydala. Jde o její čtvrtou desku. S první debutovala v roce 2008 a nesla název 19 (číslovky v názvech desek se vztahují k jejímu věku), následovaly kolekce 21 z roku 2011 a o čtyři roky později vyšla 25. V roce 2012 nazpívala song Skyfall pro stejnojmennou bondovku a dostala za ni Oscara v kategorii Nejlepší píseň. Šlo o první „bondovskou“ skladbu, která získala toto ocenění.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související