Aniston a Sandler natáčí pokračování filmového trháku Vražda na jachtě

foto: Netflix

Herecká dvojice Adam Sandler a Jennifer Aniston v současné době natáčí na Havaji pokračování úspěšného filmu z roku 2019 Vražda na jachtě (Murder Mistery). Projekt vzniká znovu pod taktovkou Netflixu.

Pamatujete si na úspěšný film, kde průměrný newyorský policista Nick Spitz (Adam Sandler) se svou manželkou Audrey (Jennifer Aniston) chce oslavit patnáctileté výročí svatby? Audrey si vždy přála výlet do Evropy a Nick pod nátlakem souhlasí, čímž odstartují sled nečekaných událostí, mezi kterými nechybí ani vražda. A následné, poněkud zamotané, vyšetřování. Nenáročný snímek bavil a tak není divu, že se dočká dalšího pokračování.

Amatérská dvojice detektivů Adam Sandler a Jennifer Aniston tak aktuálně pracuje na rozlousknutí nového případu. O tom, že se oba před kamerou znovu rádi potkali, svědčí i fakt, že na svých instagramových účtech společně sdíleli pohled do zákulisí příprav filmu Murder Mystery 2.

Na jednom snímku Aniston se Sandlerem pózují uprostřed oceánu na Havaji a v zápětí pak v druhém příspěvku ukazují video, jak vypadá šrumec na place. Pod příspěvek pak napsali: „Zpátky do práce s mým kámošem. #MurderMystery2“

Pod příspěvek jim hned psali nejen fanoušci, ale i jejich kolegové. „Nejlepší zpráva,“ okomentovala Jennifer Garner, zatímco Jodie Turner-Smith poznamenala: „Moji absolutní oblíbenci 😻.“

Funguje jim to

Že se natáčení dvojky opravdu chystá, potvrdila vloni v září TV Line. Fakt, že se fanoušci vtipného trháku plného intrik a podvodů, dočkají dalšího pokračovaní, ale vlastně žádným překvapením není. Už v červnu 2019 Netflix uvedl, že film zhlédlo více než 30 milionů diváků, a to jen za pouhé tři dny po uvedení. A pokud jste film ještě neviděli, doporučujeme, určitě vás nezklame. Zásluhu na tom má především šťastné obsazení. Mezi Aniston a Sandlerem to herecky evidentně funguje, ale dobrými přáteli jsou prý i v soukromí.

Vražda na jachtě je už druhým snímkem, kde se tato sehraná dvojice objevila. První byla romantická komedie Zkus mě rozesmát (Just Go With It) z roku 2011, kde si Aniston a Sandler také zahráli manželskou dvojici.

Zdroj: people.comLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související