Beckhamovi slaví 23. výročí svatby. „Vzájemná úcta nás stmeluje.“

foto: Unsplash

Jeden z nejstabilnějších párů, Victoria a David Beckhamovi, slaví. Od jejich životního „ANO“, které si řekli 4. července v roce 1999, uplynulo už 23 let. Není divu, že se tím pochlubili na sociálních sítích. Victoria navíc i odhalila tajemství jejich šťastného manželství. Tak co zatím je?

Módní návrhářka se v pondělí na Instagramu podělila se sladkou fotkou, ke které neopomněla přidat láskyplný komentář věnovaný svému muži. „Říkají, že není vtipný, říkají, že se nikdy neusmívám… Dnes slavíme 23 let od svatby. Davide jsi moje všechno, moc tě miluji!!!!“

Stejně jako Victoria i David poslal do světa informací o oslavě jejich výročí svatby. Nasdílel video z roku 2001, kdy s nimi dělal rozhovor Ali G. Na otázku, zda má rád skupinu Spice Girls, David ostýchavě odpověděl: „Ne, zajímala mě jen Posh.“ Touto přezdívkou byla označována právě Victoria.

Bývalý anglický fotbalový kapitán na to evidentně nezapomněl, protože k fotografii na Instagramu napsal: „Ne, ale byl jsem na Posh… Před 23 lety se Posh stala paní Beckham, ale vždy bude Posh. Šťastné výročí, 23 let a 4 krásné děti.“ Pak ještě dodal: „Miluji tě, všichni tě milujeme @victoriabeckham @brooklynpeltzbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven.“

V květnovém vydání magazínu Grazia se Victoria svěřila s tajemstvím dlouhověkosti jejich šťastného manželství. „Od chvíle, co jsme se vzali, nám všichni tvrdili, že nám manželství nevydrží. A vidíte, teď slavíme 23 let. Jejich tajemství šťastného vztahu prý spočívá v tom, že k sobě navzájem chovají velkou úctu. „David je neuvěřitelný táta a manžel a velmi mě podporuje v mé práci. Jsme opravdu dobří partneři.“

Život jako z růžové knihovny

Victoria Caroline Adams se narodila 17. dubna 1974 v Anglii rodičům Jackie a Tonymu. Má bratra Christiana a sestru Louise. Studovala na Jasonově divadelní škole. Zpívat začala v dívčí skupině Spice Girls. V roce 1996 vydaly svůj první singl Wannabe. Skupina se proslavila po celém světě a prodala desítky miliónů nosičů. Cesty členek skupiny se ale později rozešly a Vicky vydala i svá sólová alba. Během manželství z Davidem se vrhla na módu a má svou vlastní módní značku.

David Robert Joseph Beckham je bývalý anglický fotbalový záložník, jenž naposledy hrál za francouzský tým Paris Saint-Germain ve francouzské lize Ligue 1. Jeho největší předností byly precizně zahrávané přímé kopy a centrované míče, které s velkou přesností nacházely spoluhráče. Pelé ho roku 2004 zařadil mezi 125 nejlepších žijících fotbalistů. 18. května 2013 odehrál proti týmu Brestu (výhra 3:1) své poslední soutěžní utkání na domácím stadionu. Vyhrál ligový titul v anglické, španělské, americké a francouzské lize.

Pár spolu začal randit v roce 1997, kdy byl David fotbalovým esem Manchesteru United a Victoria byla členkou skupiny Spice Girl. Rychle se stali jedním z nejsledovanějších párů světa. Vzali se o necelé dva roky později. Z lásky ke svému manželovi převzala i jeho jméno. Brali se na zámku Luttrellstown na okraji irského Dublinu. Nejstřeženější události roku se tehdy účastnilo 236 hostů. Svatba se uskutečnila přesně čtyři měsíce poté, co se jim narodil syn Brooklyn. Hvězdný pár měl vše promyšleno do nejmenších detailů a na místo svatby nebyl vpuštěn žádný novinář. Časopis OK! si totiž koupil výhradní právo na celou svatbu. Kolik magazín zaplatil, to zůstalo utajeno. Beckhamovi ovšem udělali velké gesto a od hostů požadovali místo svatebních darů příspěvek na charitu.

I když o nich mnozí tvrdí, že jejich vztah je pouze reklamním tahem nebo, že jim to spolu neklape, tak jsou stále spolu a jejich vztah se obešel bez jakýchkoli skandálů. Mají spolu tři syny, Brooklyna Josepha (4. 3. 1999), Romea Jamese (1. 7. 2002), Cruze Davida (20. 2. 2005) a dceru Harper Seven (10. 7. 2011).

zdroj: www.grazia.fr, www.vogue.com, www.ok-magazin.de

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související