DOPŘEJTE DĚTEM rozhled a rozšiřte jejich fantazii

Knížek není nikdy dost a k vánočním dárkům neodmyslitelně patří.
Knížky pro děti
foto: Presco.cz

Bez knížky pod stromečkem si mnozí z nás nedokážou představit Vánoce. Není divu! Všestrannější a trvalejší dárek byste hledali jen těžko…

Knihy otevírají obzory, stavidla fantazie, přinášejí zábavu, rozvíjejí nejrůznější znalosti a dovednosti, a navíc je lze brát téměř všude s sebou. Dopřejte radost z kvalitního čtení také dětem! V nabídce nakladatelské Ella & Max je z čeho vybírat…

Znáte to: zatímco měkké dárky se u dětí netěší obzvláštní oblibě, nad těmi ostatními každé srdíčko zaplesá. A patří k nim knížky. Nebo by rozhodně měly. Zajímavé, krásné, barevné – takové, s kterými nikdy není nuda! Máme pro vás pár tipů na knihy, které vaše děti chytnou a nepustí.

Leporela s nápadem

Bestsellery mezi leporely jsou knížky s magnetkami – VLÁČKY, BAGRY a STAVBA. Najdete v nich kratičké příběhy, které lze spoluvytvářet pomocí magnetek, a dostatek prostoru je i pro hraní podle vlastní fantazie. Oblíbené jsou také knížky s rozkládacími obrázky nebo odklápěcími chlopněmi a posuvnými okénky. A znáte originální leporela Kde je králíček Max? a Kde je žabka Ella? Ta nejsou jen ke čtení a prohlížení jako většina ostatních. Jejich hlavní hrdinové jsou totiž krásně sametoví, a tak je děti objeví mezi spoustou dalších roztomilých zvířátek poté, co pohladí stránku…

Čteme obrázky

Velkoformátová obrázková leporela jsou ideálním základním stavebním kamenem každé dětské knihovničky. Na překrásných detailních ilustracích se v nich rozehrává spousta příběhů, o nichž si můžete donekonečna vypravovat. A vůbec nevadí, pokud dítě ještě neumí písmenka – obrázkům, porozumí každé! Vybírejte z pestré nabídky: je libo Velkou knížku LETIŠTĚO AUTECHO STAVĚNÍFARMAPRAHAVESELÉ NESMYSLYPOHÁDKYSLOVÍČKAZVÍŘATAMŮJ DENPORSCHEHASIČIDINOSAUŘI, BAGRYnebo NA DOBROU NOC?

foto: Presco.cz

Výpravy za zvířátky

Za nevlídných dní anebo kdykoli a kdekoli, když je dlouhá chvíle, ocení děti zábavnou společnost samolepkových knížek. Na dobrodružnou cestu do živočišné říše je zvou Ježci, ušáci a další chlupáčiSýkorky, vrabčáci a další zpěváčciBroučci, motýli a další potvůrky nebo Koně, slepice a další zvířátka z farmy.

Pro malé parádnice a cestovatelky

Oblíbená série samolepkových sešitů Šaty pro… představuje kulturu a módu mnoha zemí celého světa prostřednictvím „oblékacích“ panenek. Na cesty se děti vydají i s řadou Město plné samolepek. Ta jim představí nejkrásnější evropské metropole a jejich známá místa, která lze doplnit spoustou samolepek!

Pro kluky a holky, co mají kuráž

Pro starší čtenáře jsou tu Odvážné sny: knížka, v níž se mohou inspirovat příběhy více než třicítky pozoruhodných českých osobností, které vynikly v různých odvětvích lidské činnosti. A v nabídce nakladatelství najdete i řadu dalších podobných knih plných úžasných životních příběhů a osudů světoznámých i méně známých mužů, žen, dětí, ale třeba i psích, kočičích a jiných zvířecích hrdinů!

foto: Presco.cz

Pro fanoušky pop stars

Fandové nejzářivějších světových popových hvězd současnosti – Billie Eilish a Ariany Grande – zajisté ocení knihy plné fotografií a zajímavých faktů o životě a hudební kariéře těchto úspěšných dívek.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související