Drew Barrymore se rozplakala v přímém přenosu. „Vždycky tě budu milovat,“ svěřila se

foto: Netflix

Nejlepším důkazem, že stará láska nerezaví, je bývalý hvězdný pár Drew Barrymore a Justin Long. Rozešli se už před 12 lety, ale jak se zdá, stále se milují. Vrátí se k sobě?

Se vzpomínkami na své bývalé nemá Drew Barrymore problém, zejména od té doby, co uvádí vlastní talk show Drew Barrymore Show. Během první sezóny se tu po 15 letech znovu setkala se svým bývalým manželem Tomem Greenem a začátkem tohoto roku tu rovněž odhalila, že měla velmi otevřený vztah s Lukem Wilsonem. Ovšem setkání, které proběhlo pondělí 12. září, asi nic nepřekoná.

Drew a Justin, dojemné shledání plné lásky

Drew a Justin Long se do sebe zamilovali v roce 2007 a podle jejich slov spolu prožili velmi intenzivní tři roky. Oba přiznávají, že to byla opravdu veliká láska, která vyvrcholila společným natáčením romantické komedie „Dál než se zdálo (Going The Distance) v roce 2010. Proč se po té pár rozešel, nikdy nezveřejnil. Zato nyní dokázali, že se mají rádi pořád. Zejména Drew dojala své diváky, když se rozplakala v přímém přenosu a vyznala Justinovi svou lásku. „Vždycky tě budu moc milovat. Byli jsme pro sebe tak důležití a já jsem za to neskutečně vděčná. Mám pocit, že jsme toho spolu tolik prožili…., “ svěřila se slzami v očích. ‚Víš, opravdu jsem vyrostla, Justine. A když jsme spolu mluvili přes FaceTime, tak jsem ti chtěla dokázat, že jsem jiný (lepší) člověk, než když jsme spolu chodili,“ dodala.

A ani Justin nezůstal ve svém vyznání pozadu. „Tolik jsme se spolu nasmáli. Jako by to bylo součástí našeho spojení. Jsem moc rád, že se máme pořád rádi, a vím, že už se to nikdy nezmění,“ svěřil se.

Vrátí se k sobě?

Po těchto dojemných vyznáních by si jejich fanoušci jistě přáli, aby se k sobě oba herci vrátili. A nejlépe ve velké stylu à la Jennifer Lopez a Ben Affleck. To se ale pravděpodobně nestane. Drew se sice s otcem svých dvou holčiček Olive a Frankie Willem Kopelmanem rozvedla (a to jejich svatba v roce 2012 prý vyšla na 5,7 milionu dolarů!), ale už pět let žije s přítelem Davidem Hutchinsonem. A fešák Long v tuto chvíli chodí s Kate Bosworthovou, se kterou si letos zahrál ve filmu House of Darkness. Ale nikdy neříkej nikdy! Zejména poté, co celý svět ujistili o své vzájemné náklonosti…

Zdroj: www.independent.co.uk, www.glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související