Tajemství krásné pleti Drew Barrymore? Sází na dostupnou kosmetiku z drogerie

foto: Netflix

Pokud si myslíte, že všechny filmové hvězdy za sebe utrácejí statisíce dolarů a v kosmetických salonech či na klinikách plastické chirurgie jsou jako doma, vyvedeme vás z omylu. Všechny rozhodně ne. Přesto vypadají skvěle. Drew Barrymore je toho nejlepším důkazem.

Drew Barrymore je jednou z těch, které naprosto věříte, když říká, že ještě nenašla ten správný recept, jak si při filmování, přípravě své talk show, a starání se o své malé dcery, udělat čas pro sebe. Přesto jen dva roky před padesátkou stále vypadá jako holčička, což je určitě i tím, že jí prakticky nemizí úsměv z tváře a rozsévá kolem sebe stále dobrou náladu.

Jak přiznává i na svém Instagramu, který sleduje přes 17 milionů fanoušků, i ona se ráda rozmazluje kosmetickými produkty. Ale rozhodně za ně nevydává horentní sumy. Raději se soustředí na běžně dostupné přípravky, které jí jsou sympatické a dobře fungují.

Krásná jako Drew můžete být také

K jejím oblíbeným produktům, patří krém na ruce Kiehl’s Richly Hydrating Hand Cream, do kterého se prý úplně zamilovala. Obsahuje bambucké máslo, které chrání pokožku před vysoušením a obnovuje její pružnost, a nechybí v něm vitamín E, známý pro své antioxidační a ochranné účinky. Tyto vyživující hydratační krémy jsou v nabídce s vůní grapefruitu, koriandru a levandule. Drew si podle vlastních slov oblíbila ten grepový. A jak se v příspěvku na Instagramu přiznala, natírá si ho na celá předloktí, protože: „Je to tak příjemný pocit.”

Šampon z drogerie

O své vlasy nejraději pečuje úplně běžným šamponem a kondicionérem z řady Garnier Whole Blends Legendary Olive a po umytí je nechává volně uschnout na vzduchu.

Dalším jejím oblíbeným produktem je exfoliační emulze Good Genes Glycolic Acid Treatment Sunday Riley, která skvěle téměř okamžitě rozjasňuje pleť, stahuje póry, zmírňuje pigmentové skvrny a celkově přispívá k ozdravení a omlazení pleti. Kúra proniká povrchem pleti s drobnými molekulami kyseliny glykolové, které i napravují vzhled pleti poškozené sluncem, redukují otoky a vrásky pro bezchybnou pleť. K sehnání je i u nás a přijde zhruba 1350 Kč.

Umění stárnout

Drew Barrymore je ve svých prohlášeních vždy neobvykle upřímná. A rozhodně se nebojí říct, co si myslí i tématech, kde se mnoho lidí cítí na tenkém ledě. Nejvíc je to znát v její oblíbené talkshow The Drew Barrymore Show. Před časem si tu například povídala s kolegyní Jamie Lee Curtis o stárnutí. A ani jedna z filmových hvězd si nebrala servítky. 

„Nesnáším výraz ‚proti stárnutí‘,“ řekla Drew. „ Ano, řádí nám tu genocida „přírodních“ krás a nemusím ukazovat na nikoho prstem,“ rýpla si souhlasně Curtis. „Jsou to šarlatáni a podvodníci. Lidé, kteří prodávají důvěřivým ženám, které jsou dost staré na to, aby tušily, že už nejsou v pubertě, zázrak, který neexistuje. Jako společnost jsme ztratili kontakt s tím, co je krása. Stala se něčím, co se dá zfalšovat, filtrovat, vpíchnout… Pravdou ale je, že to nejde,“ dodala hollywoodská star, kterou si pamatuje s takových trháků jako byly například Pravdivé lži nebo skvělá detektivka Na nože.

Chci zůstat přirozená

A obě herečky si pak notovaly i dál. „Nikdy jsem si nezahrávala se svým obličejem,“ prozradila Barrymore. „Já to poznám!“ souhlasně kývala Curtis. A Drew pak pokračovala: „Nechci bojovat s přírodou. Vychovávám dvě dcery a vyrostli jsme ve světě, kde se každý chce napít z fontány mládí. Ale toho já se odmítám zúčastnit. Takže si moc vážím všeho, co jsi řekla. A myslím, že muži prostě musí dát ženám vědět, že stárnutí je v pořádku a úžasné, “ dodala Drew Barrymore.

zdroj: www.marieclaire.com, www.instyle.com, people.com, glamour.com, elle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související