Péče podle Drew Barrymore. Žádné hvězdné manýry ani luxus.

Nejdůležitější je, najít si na sebe čas
Drew Barrymore
foto: Instagram Drew Barrymore

Pokud si myslíte, že všechny filmové hvězdy za sebe utrácejí statisíce dolarů a v kosmetických salonech či na klinikách plastické chirurgie jsou jako doma, vyvedeme vás z omylu. Všechny rozhodně ne. Přesto vypadají skvěle. Čím a jak o sebe pečují?

Drew Barrymore (45) je jedna z těch, které naprosto věříte, když říká, že ještě nenašla ten správný recept, jak si při filmování, přípravě své talk show, a starání se o své malé dcery, udělat čas pro sebe.

foto: Instagram Drew Barrymore

Jak nedávno přiznala na svém Instagramu, i ona se ráda rozmazluje kosmetickými produkty. Ale rozhodně za ně nevydává horentní sumy. Raději se soustředí na běžně dostupné přípravky, které jí jsou sympatické a dobře fungují.

foto: Instagram Drew Barrymore

Její poslední láska

K jejím posledním nej… produktům, patří krém na ruce Kiehl’s Richly Hydrating Hand Cream, do kterého se prý úplně zamilovala. Obsahuje bambucké máslo, které chrání pokožku před vysoušením a obnovuje její pružnost, a nechybí v něm vitamín E, známý pro své antioxidační a ochranné účinky. Tyto vyživující hydratační krémy jsou v nabídce s vůní grapefruitu, koriandru a levandule. Drew si ale podle vlastních slov oblíbila ten grepový. A jak se přiznala na videu, natírá si ho na celá předloktí, protože: „Je to tak příjemný pocit.”

Richly Hydrating Scented Hand Cream, 75 ml,
cena 460 Kč, www.kiehls.cz

Šampon klidně z drogerie

Drew Barrymore se pochlubila i několika dalšími oblíbenými produkty.

foto: Instagram Drew Barrymore

O své vlasy nejraději pečuje úplně běžným šamponem a kondicionérem z řady Garnier Whole Blends Legendary Olive a po umytí je nechává volně uschnout na vzduchu.

Garnier Botanic Therapy Olive,
400 ml, cena 112 Kč, www.notino.cz

Dalším jejím oblíbeným produktem je exfoliační emulze Good Genes Glycolic Acid Treatment Sunday Riley, která skvěle téměř okamžitě rozjasňuje pleť, stahuje póry, zmírňuje pigmentové skvrny a celkově přispívá k ozdravení a omlazení pleti.

Good Genes Glycolic Acid Treatment, rozjasňující Exfoliační Péče, 30 ml,
cena 2 490 Kč, www.sephora.cz

„A jdu si připravit melounový salát,” zakončila s úsměvem Drew Barrymore svou mini lekci kosmetiky. „To je jedna z věcí, které si můžu dopřát, abych se cítila svěží, zdravá a měla dobrý pocit, že jsem pro sebe udělala něco hezkého.”

foto: Instagram Drew Barrymore

Nenechte si ujít celé video i s konkrétní ukázkou, jak rozjasnit svou tvář kompaktním rozjasňovačem podle Drew.Související:

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související