Dobrá zpráva: WONDER WOMAN z plátna kin nezmizí.

Po Wonder Woman a Wonder Woman 1984 spolu opět spojí spolupráci herečka Gal Gadot a režisérka Patty Jenkins.
Gal Gadot a Patty Jenkins
foto: Instagram Paramond

Zatímco celý svět napjatě čeká, kdy novou Wonder Woman konečně uvidí, režisérka Patty Jenkins spolu se studiem Paramount připravuje další film. V hlavní roli s Gal Gadot!

Po tom, co byla premiéra tolik očekávaného filmu Wonder Woman 1984 v důsledku pandemie koronaviru už dvakrát odložena (původně měla být koncem roku 2019, posléze byl film plánován na červen 2020), se nyní čeká, zda vyjde slavnostní promítání 23. prosince 2020 (v českých kinech je prozatím ohlášeno na 24.12.) Zda se opravdu uskuteční je těžké předvídat, ale dobrá zpráva je, že filmaři to ani náhodou nebalí. Naopak. Zdá se, že se blízká se na lepší filmové časy. Fanoušci komiksů i krásné Gal se mohou radovat. Svou oblíbenkyni uvidí v zcela nové roli. Režisérka Patty Jenkins totiž natočí novou verzi Kleopatry a do role slavné královny si vybrala právě Gal. Detaily filmu jsou však zatím utajovány.

Sexy herečka se tak zařadí do plejády slavných předchůdkyň, které měly tu čest stát vládkyní Egypta. Byly mezi nimi tak proslulé tváře jako Elizabeth Taylor, Vivien Leigh či Monica Bellucci. „Miluju nové projekty, nové příběhy a objevování nových způsobů, jak je vyprávět. A Kleopatra je story, kterou chci vyprávět už hodně dlouho. Jsem nadšená a vděčná za tak skvělý tým! napsala herečka ke své nové roli na Twitter.

O novinku stál Netflix, Warne, Universal i Apple. Nakonec vyhrál Paramount. Teď už bude jen na Gadot, zda mimo krásnou tvář ukáže i herecké kvality. Film vznikne podle scénáře Laeta Kalogridis (Prokletý ostrov, Alita: Bojový anděl)

Jak natáčení bude probíhat, to se teprve uvidí. Očekává se však, že díky předchozím zkušenostem režisérky, bude úspěch zaručen. Prvotina Wonder Woman, byl totiž hit, který zrodil hrdinku. Po premiéře v červnu 2017 film vydělal impozantních 223 milionů dolarů. Navíc se herečka Gal Gadot zařadila mezi hvězdné krásky a Patty Jenkins zase získala vstupenku mezi první režijní ligu.

Snahy natočit film Kleopatra jsou v Hollywoodu časté. Před lety se mluvilo např. o verzi Davida Finchera s Angelinou Jolie v hlavní roli. Tento projekt ovšem nakonec nevyšel.

Wonder Woman

Obrázek 1 z 5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související