Horoskop na srpen: Přichází čas splynutí duší

foto: Unsplash

Naše trpělivost s nepřízní osudu je u konce. Srpen nás zaplaví energií a chutí změnit vše, co nás dlouhé měsíce trápilo. A najdou se i správné chvíle pro letní románky, znovuobnovení starých lásek i navázání úplně nových vztahů. Tenhle srpen bude zkrátka pořádná jízda.

Nov ve Lvu, který vyvrcholí na konci července, přesněji  28. 07. v 19.54, započne velké věci. Jeho energie se přelije prakticky na celý srpen, nejsilněji ji ale pocítíme během úplňku ve Vodnáři 12.8., který bude mít tendenci zahojit dávné křivdy a bolístky a dopřát nám dost sil uzavřít, co mělo být již dávno vyřešeno a hledět vpřed s čistým štítem a klidem na duši.

A co čeká jednotlivá znamení konkrétně? Pojďme se podívat, co Sandře Pavlů pro srpen prozradily její oblíbené hvězdopravecké karty.

horoskop

foto: Sandra Pavlů

Lev (23.7. až 22.8.)

Úsilí, které obvykle vynakládáte na řešení problémů, je často zbytečně velké a stojí vás hodně sil. Uberte a uvidíte, jak se vám uleví. Máte tendenci se prát i za ostatní, ale kdo se naposledy postavil za vás? Kapka sobectví ještě nikomu neublížila. Srpen před vás postaví jednu velkou výzvu, ke které bude nutné se postavit čelem. Pravděpodobně se to bude týkat práce, ale před mnohými Lvy také stojí stěhování nebo nějaká delší cesta. Trošku se toho zaleknete, ale nebojte, bude to dobré, vidím tu posun k lepšímu. Tenhle vývoj jste podvědomě chtěli a čekali na něj, tak si ho užijte a dopřejte.

Panna (23.8. až 22.9.)

Srpnové Panny letos v létě úplně rozkvetou a ty zářijové čeká ještě něco navíc. Láska, flirt nebo znovuobnovení dávného vztahu… To vše je ve hře. Ač si to neuvědomujete, jste dítko štěstěny a měli byste si to častěji připomínat. Občas se zbytečně vidíte v tom horším světle, ale když si dáte na misku vah plusy a mínusy, musíte si objektivně přiznat, že se vám vlastně všechno daří. A hlavně ten trend bude pokračovat. Co jste zaseli, to sklidíte, a pokud vytrváte, úspěch vás opravdu nemine. Jen občas pusťte ke slovu i toho umělce, který se skrývá ve vaší praktické duši. Rozkvete. A toho si dozajista všimne i opačné pohlaví… Na tenhle srpen budete ještě dlouho vzpomínat.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Vím, uplynulé období nebylo právě jednoduché, ale dobrá zpráva je, že je konečně za vámi. Před sebou máte několik týdnů relativního klidu, kdy se mnohé vyjasní. Pozor si jen dávejte na své finance, někdo se bude snažit vás přemluvit k investici, která se zdá výhodná, ale hrozí, že nebude. A myslete víc na sebe. Zanedbávali jste se, a to by si mohlo vybrat svou daň. To, co teď nejvíc potřebujete, je trochu zvolnit a nabrat síly. Relaxujte, zacvičte si jógu, snažte se být co nejvíc v přírodě a srpen vám přinese tolik kýžený klid a nadhled. Vidím tu pro vás i nečekanou příležitost pro zlepšení vašeho podnikání či kariéry, jen buďte odvážnější a přestaňte o sobě pochybovat. Lákavé nabídky se neodmítají.

Štír (24.10. až 22.11.)

Láska, láska a zase láska. Téma, které vás bude zaměstnávat následující týdny i měsíce. Nebude to úplně jednoduché, bude nutné překonat nějaké překážky a nesnáze, ale pokud vydržíte a budete dostatečně trpěliví, dočkáte se toho, po čem toužíte úplně nejvíc. Je čas se opět začít scházet s kamarády, které jste neviděli měsíce. Situace v rodině bude poměrně stabilní, nějaký malý spor tu vidím, ale půjde spíš o maličkost. Mávněte nad tím rukou, trocha velkorysosti vám bude slušet a všichni okolo vás ji ocení. Pozor si dejte na své zdraví, dost jste ho teď zanedbávali, proto je na čase myslet zejména na prevenci.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Vše, co podniknete se zdaří a desetinásobně se vám vrátí. Vyhněte se ale odvážným spekulacím a unáhleným rozhodnutím. Raději postupujte hezky pozvolna, krůček po krůčku. Nedejte se strhnout svou prudkostí, rozvaha by měla být nejen heslem dne, ale spíše měsíce. V lásce tu vidím nějaké nerozmotané uzlíky, možná by to chtělo podívat se na vše z druhé strany a zkusit se víc vcítit do partnera. Mnohé z toho, co bylo vyřčeno, dost pravděpodobně bylo myšleno trochu jinak, než jste to pochopili a na místě by bylo si vše vyjasnit. Oběma se vám hodně uleví.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Jste dítě štěstěny a srpen vám to znovu připomene s nebývalou silou. Podaří se vám urovnat spor, který se táhne už dlouhé týdny, blíží se i nějaké finanční dorovnání, a hlavně se vám bude dařit ve vztazích. Ozve se vám někdo z minulosti a vás to hodně potěší. Půjde pravděpodobně o ženu, ale u některých prosincových Kozorohů by to mohl být spíš bývalý kamarád nebo spolužák. Pozor si musíte dát na žárlivost, tu svou i partnerovu. Mohla by vám plány zkomplikovat, ale pokud ji udržíte na uzdě, půjde vše jako po drátkách.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Léto je plné příležitostí, ale to jen vy máte pocit, že na romantiku moc času nezbývá. Škoda. Přitom kolem vás krouží tolik možností. Vás ale mnohem víc zajímá práce, která vám v posledních týdnech nabídla nečekané výzvy. Raději však dobře zvažte, co komu říkáte. Každý není taková čistá, bezelstná duše jako vy. Vydržet na jednom místě je opravdu těžké, ale pamatujte, co vesmír vezme, znovu vrátí. Je dost pravděpodobné, že situace bude vyžadovat energii navíc, proto je tak důležité ji načerpat, nezanedbávejte to. Ale můžete být klidní, štěstí je na vaší straně, dopadne to dobře.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Vaše potřeba pečovat o druhé znovu nabere na síle. Ještě nikdo ale nepřekonal nepřekonatelné a vy byste se měli vážně zamyslet nad tím, zda někdy zbytečně neplýtváte silami. Ten klid, který vás v poslední době obstoupil, se vás ještě chvilku podrží. Na změny ještě nenastal ten správný čas. Pozor si teď dejte především na nestálost v lásce, nepřinesla by vím žádné potěšení, jen starosti. Vidím tu žárlivost, ne tu vaši, spíš partnerovu. Raději se soustřeďte víc na sebe a budování kariéry, na tu je teď ideální čas. Pokud se rozhodnete pro změnu práce, bude se vám dařit. Ve výhledu jsou i nečekané nabídky, které vám budou jen ku prospěchu.

Beran (21.3. až 20.4.)

Srpen vás zastihne v trochu bojovné náladě, ale hádat se se šéfem není vždy dobrý nápad. Pokud do toho půjdete po hlavě, tentokrát se to postaví proti vám a vy z tohoto sporu odejdete jako poražený. Zvažte, zda to za to stojí. Nebylo by lepší věnovat tu energii rodině a vašemu protějšku? Nezadaní by neměli sedět doma v koutě, ale vyrazit vstříc svému štěstí. Někde tam venku určitě je. A jen čeká, až si ho všimnete. Také by mohlo dojít na splnění nějakých tajných přání, ovšem ta pravděpodobně nebudou o práci. Tady to karty vidí jednoznačně pozitivně.

Býk (21.4. až 21.5.)

Právem se ptáte, proč zrovna vás si osud vybral, abyste pro druhé byli stálou oporou v temných dobách. Rovnováha vesmíru ale vyžaduje, aby někteří z nás nesli tuhle nelehkou úlohu. A hvězdy si vybraly vás. Berte to z té lepší stránky. Ostatní na vás spoléhají, jste pro ně doslova a do písmene záchranným bodem a nedovedou si bez vás svůj život představit. Srpen i vám nastaví zrcadlo a dělá to jen pro vaše dobro. Je potřeba si uvědomit, že vše, co se děje, je pro vás přínosem. I když z toho nejste příliš nadšení, vezměte to z té lepší stránky, za měsíc za dva to uvidíte v úplně jiné perspektivě a řeknete si, že to tak asi mělo opravdu být. Bude to dobré, uvidíte.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Nemáte to lehké, ale to ani vaše okolí s vámi. Jste rozený solitér, který rád hraje jen na svou stranu hřiště. Máte ovšem tu obrovskou výhodu, že to pokaždé dokážete prodat tak, že vás za to druzí mají rádi. Občas ale narazíte i vy, a to by se mohlo stát právě teď. Nepokoušejte trpělivost druhých do nekonečna, vaše vrozená výmluvnost vás sice velmi pravděpodobně zachrání i tentokrát, ale jizva na duši by mohla zůstat a hojit se ještě dlouho. I kolem lásky tady vidím nějaké nesrovnalosti a nedorozumění, opravdu jste přesvědčení, že to ani trochu není vaše vina? Neděláte to rádi, ale zkuste aspoň trochu zpytovat své svědomí a popřemýšlet, zda není čas udělat první krok a nabídnout ruku ke smíru. Druhá strana na to docela dlouho čeká a hodně by to ocenila, věřte mi.

Rak (22.6. až 22.7.)

Milostné hrátky pro vás nikdy nebyly na první místě. Mnohem důležitější je pocit, že jste obstáli, a všichni kolem vás jsou spokojení. Ale rozhlédněte se kolem sebe. Někde hodně blízko vás je člověk, který vás má opravdu rád a pokud mu to dovolíte, zažijete spolu tento srpen něco velmi hezkého. Je ale také možné, že to už prožíváte, jen si to neuvědomujete. Láska nechodí po horách, ale po lidech, a pokud se k vám přiblíží, je třeba ji čapnout za vlasy a nepustit. Nikdy nic není ideální a nějaké kompromisy jsou vždy nutné, ale to už přece víte, ne?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související