Kristen Stewart se na benátském festivalu dočkala ovací ve stoje

Dostane za ztvárnění princezny Diany Oskara?
foto: Pablo Larraín

Benátský filmový festival je v plném proudu a má za sebou už jeden ze svých vrcholů. Premiéru dlouho očekávaného filmu Spencer. Líbil se?

Soudě podle prvních recenzí to vypadá, že tenhle toužebně vyhlížený film bude vším, v co jsme doufali. Jak napsal web marieclaire.com, jeden z kritiků, který měl to štěstí, že ho viděl ještě dřív než ostatní, ho nazval velkolepým. A další označil výkon Kristen Stewart v roli princezny Diany „osvěžujícím, dojemným a naprosto ohromujícím“. Doufejme, že nepřehánějí a opravdu se máme na co těšit.

Potlesk ve stoje

Leccos může napovědět i závěr premiérového promítání, při kterém diváci Kristen tleskali ve stoje. Jak je patrno ze zveřejněného videa, herečka v půvabně mátově zeleném outfitu má co dělat, aby se během bouřlivého potlesku nerozplakala. Příval emocí je v takové chvíli samozřejmě oprávněný. O filmu se šušká už dlouhou dobu. Nejvíce propíraná je podoba Kristen s Dianou. Stylisté odvedli skvělou práci, jen se nemůžeme ubránit dojmu, že Kristen má přece jen o něco jemnější tvář. Ale hrát evidentně umí. Koneckonců, v pouhých 31 letech má za sebou už dlouhou a pestrou kariéru v Hollywoodu. Je to opravdu ta samá dívka, kterou jsme zbožňovali v Twilight?

Vypadá to, že ušla dlouhou cestu, která by konečně mohla být ozdobena i Oskarem. Dočká se ho za roli Diany? Nechme se překvapit. Připomeňme, že film Spencer se odehrává v průběhu osudových tří dnů v životě princezny Diany a prince Charlese a zaznamenává poslední zlomový bod jejich manželství před jejich rozvodem. Více o filmu zde.


Kristen Stewart bude LADY DI. Proč si režisér vybral právě ji?

Kristen Stewart a princezna Diana
foto: Instagram Kristen Stewart

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související