Meghan Markle rozjela v Americe velký byznys s kosmetikou a dalším zbožím. S návratem do královské rodiny už nepočítá

foto: Netflix

Pokud v poslední době někteří spekulovali, že vážná onemocnění krále Karla III. a princezny Kate přivedou prince Harryho a jeho ženu zpět do královské rodiny, mýlili se. Meghan má podle nejnovějších zpráv úplně jiné plány.

Luxusní make-upy, tělová mléka, koupelové oleje, ale také džemy, luxusní nádobí a kuchařky… Jak se zdá, Meghan Markle je velmi podnikavá dáma a s návratem do královské rodiny se už nadobro rozloučila. Podle nejnovějších zpráv rozjíždí vlastní podnikání v USA a ani zprávy o vážné nemoci tchána a švagrové ji nezastaví.

Meghan a nová značka kosmetiky

American Riviera Orchard, tak zní nová luxusní značka, pod kterou bude Meghan Markle prodávat nejrůznější zboží. K již dříve oznámenému sortimentu kuchyňského náčiní, zahradnických potřeb, nápojů i potravin, nyní přibyla i prémiová kosmetika, zahrnující tělovou řadu, vonné sáčky nebo dekorativní kosmetiku. V nabídce se mají objevit i šampony a kondicionéry pro domácí mazlíčky, volné oleje nebo pokojové vůně. Vévodkyně Meghan oznámila podle Daily Mail rozjezd svého byznysu tento měsíc prostřednictvím reklamy zveřejněné na instagramu.

Šíře jejího plánovaného podnikání je až zarážející. V nabídce se mají objevit například i podložky na jógu, polštáře, nábytek nebo kuchařky. Odborníci ale předpokládají, že by její nová prémiová značka mohla přitáhnout pozornost a být úspěšná. Zejména, pokud jí bude dělat sama náležité promo.

Usmíření Harryho a Williama

Po smutném oznámení princezny Kate, že u ní lékaři objevili rakovinu a nyní musí podstoupit preventivní léčbu chemoterapií, se objevili zprávy, že Harry okamžitě volal svému bratrovi, aby mu projevil účast a své švagrové popřál i se svou ženou brzké uzdravení. Mnozí doufali i v to, že se jako v případě oznámení neblahé diagnózy svého otce, okamžitě vypraví do Velké Británie a s bratrem, se kterým více jak rok nemluvil, se usmíří. Podle posledních zpráv se ale nic takové nechystá. Kate si přeje soustředit se v soukromí na svou léčbu a neplánuje přijímat jakékoli návštěvy.

Zdroj: Dailymail.com, thesun.com, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související