„Modeling nehledá dokonalost,“ říká šéf Elite Model Look 2022 Saša Jány

foto: Elite Prague

Rok se s rokem sešel a už je tu další vyhlášení prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Castingy se letos uskuteční od 12. května do 25. května v obchodních centrech po celé České republice. Najde modeling další Cindy Crawford nebo Lindu Vojtovou? 

Elite Model Look, dříve Look of the Year, je největší a nejprestižnější modelingová soutěž na světě, pořádaná světovou modelingovou agenturou Elite Model Management už od roku 1983. V minulosti se jí zúčastnily i pozdější supermodelky Gisele Bündchen, Cindy Crawford, Lara Stone, Alessandra Ambrosio a další.

„Těším se na možnost realizovat castingovou tour. Jsme rádi, že můžeme dát mladým zájemcům možnost představit se nám ve všech regionech České republiky. Castingy jsou dlouhodobě skvělou platformou hledání nových tváří různých typologií, jak u dívek, tak mužů. Existuje mnoho podob krásy, modeling nehledá dokonalost, ale mladé lidi, kteří mají chuť v modelingu pracovat na vysoké úrovni,” řekl ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány. 

V Čechách a na Slovensku soutěž od roku 1992 vyhlašuje Elite Prague. A objevila takové tváře, jakými je Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019) či Amélie Konšelová (světová vítězka Elite Model Look 2021).

„Opět mám tu čest moderovat tuto akci napříč celou Českou republikou! Pokud jste někdy snili o tom stát se modelkou nebo modelem, tak je tohle vaše šance! Těším se na vás!“ Napsal na sociální ambasador soutěže, youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět. 

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související