LEŠEK WRONKA: Zákaz zpívání? Pusťte si novou TV PRO DĚTI.

Nové originální písničky a pohádky najdete na novém YouTube kanále.
TV Pro děti Lešek Wronka
foto: Tvprodeti.cz

Zabavit v dnešní době děti nějakým smysluplným způsobem je nadlidský úkol. Navíc, když musí tolik času trávit doma.

Přesně na to myslel objevitel Ewy Farné Lešek Wronka, když začal připravovat svůj nový projekt. Rád by dětem nabídl program, který je nejen zabaví, ale i rozesměje, poučí i roztančí. A tak vznikl YouTube kanál s názvem TV PRO DĚTI, který má do budoucna ambice stát se internetovou televizí pro děti.

„Ač se to nemusí zdát, dělám coby producent a manager pro děti celý život. Objevil jsem v Polsku malou holčičku Ewu Farnou, dělal loutková divadla, napsal několik dětských muzikálů… Ten poslední je Ferda mravenec,“ uvedl Lešek Wronka při slavnostním zahájení nového projektu TV pro děti.

Obsah vysílání zatím stojí na dvou programech. Muzíček je pořad o kouzelné dvojici Fidlíkovi a Violence, kteří zpívají milé a hravé písničky i tančí. V každém díle se s nimi malí diváci mohou pobořit do světa kouzel a hudby a pokaždé se dozví něco nového. Druhým pořadem jsou pohádky Tety Květy. Tahle trochu popletená teta Květa napsala pohádky, které dětem budou připadat povědomé, ale pokaždé tam něco nehraje. Teta je však čte s takovým zaujetím, že budou bavit nejen malé, ale i velké diváky.

To vše mohou děti shlédnout na YouTube TVPRODETI. „Věřím, že tak vznikl další krásný projekt. A taky jsem přesvědčen, že zrodí další budoucí hvězdy,“ poodhalil Wronka, který prý na velký showbyznys rozhodně nezanevřel.

POHÁDKA TETY KVĚTY: O pistolníčkovi Pacholíčkovi

 MUŽÍČEK: Fidlík a Violenka – Pokojíček Muzíček

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související