Jak na lepší sex? Objevujte nečekané mužské erotogenní zóny: Ruce, hráz či vlasy…

foto: Usplash

Když se partnera dotknete na místech, kde to nečeká, a navíc mu stimulace takového bodu způsobí nával rozkoše, milování nabere na obrátkách. A určitě nebudete ochuzena ani vy. Takže zbývá už jen jediná otázka. Kam zaměřit svou pozornost? Které tajné erotogenní zóny zatím unikly vaší pozornosti?

Obvyklá místa, jejichž stimulace každého muže dostává do varu, máte asi v malíku. Co ale vyzkoušet ta méně známá?

Dlaně

O prstech to určitě tušíte, jejich hlazení (zejména palců), laskání jazykem či jemné kousání je pro muže velmi vzrušující. Ovšem střed dlaní je také zaručeným místem, které skvěle funguje a může nával rozkoše způsobit. Zkuste po něm kroužit prstem či přejíždět rty a jazykem a čekejte na reakci. Překvapí vás!

Vlasy

Líbí se vám, když vám partner zajede rukou do vlasů a hladí vás po temeni? Není divu. Pokožka hlavy je velmi citlivá a její masáž patří k osvědčeným technikám intimní předehry. Tak mu ji dopřejte také. A je vlastně úplně jedno, jak bujnou hřívu váš drahý má. Muži milují, když se jich dotýkáte po celém obličeji i hlavě. Cítí se tak přijímáni, což jen prohloubí pouto mezi vámi.Krk

Líbat či hladit muže na krku je celkem běžné, ale už jste to někdy zkusila vzadu, konkrétně v místech, kde končí límec? Jde o velmi citlivou část těla, sbíhají se tu nervová zakončení a tělo na stimulaci v těchto místech reaguje obratem. Úplně stačí přejíždět lehce prsty od shora dolů a zpět, případně zkusit jemné polibky. Pokud stojíte partnerovi za zády, prožitek prohloubíte, protože v tu chvíli nemá nic pod kontrolou. A to jeho smysly ještě zbystří. Pokud to chcete vyhnat ještě o obrátky výš, zavažte mu oči šátkem. Na tuhle jízdu rozhodně nezapomene.

Hráz

Ano, tady se dostáváme trochu na tenký led, protože ne každému to může být příjemné, ale zkusit byste to určitě měla. Tohle místečko mezi tajné erotogenní zóny rozhodně patří. Ale raději postupujte pěkně zlehka, protože tento malý kousek těla mezi genitáliemi a konečníkem, je protkán velkým množstvím nervových zakončení. Tudíž velmi citlivý. Když ovšem vyladíte techniku doteků v těchto místech k partnerově plné spokojenosti, povýšíte vaše milování na vrcholně intimní zážitek.

Chodidla

Legendární debatu o vhodnosti a účinnosti ,foot massageʼ známe dobře z filmu z Pulp Fiction. A zdá se, že i zkušení gangsteři dobře vědí, že tahle disciplína je zkrátka vyšší dívčí. Pokud se do ní pustíte i vy, nebudete litovat. Nejlépe se z praktických důvodů provádí samozřejmě ve vaně. Zvláštní pozornost věnujte klenbě, ale hlavně prstům. Ty jsou na doteky hodně vnímavé a mnoho mužů jejich hlazení a líbání pěkně rozpaluje. Výjimkou nejsou dokonce ani případy, kdy muž takto dojde až k vyvrcholení, aniž byste se ho dotkla na jiných místech. Velmi vzrušující zážitek pro oba, který z vás učiní milenku snů.

Zdroj:www.healthline.com, www.womenshealthmag.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související